Filma Viens pats mājās

Viens pats mājāsHome Alone
Viens pats mājās
1990
Žanrs: Bērnu filma
Režisors: Chris Columbus
Scenārijs: John Hughes
Lomās: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard

Skatīties filmu Viens pats mājās

Skatīties filmu

Kaut gan Makolijs Kalkins jau sen ir pieaudzis un aktiermākslai pievēršas reti, filma, kas viņam nodrošināja pasaules slavu, vēl joprojām ir aizraujoša komēdija visai ģimenei — it sevišķi jaunākajiem skatītājiem, kas šo filmu vēl nav redzējuši. 1990. gada “Viens pats mājās”, kā vēsta tās nosaukums, ir variācija par tēmu “kas notiek, ja paliek viens pats mājās”.

8 gadus vecais Kevins tiek aizmirsts mājās, kamēr viņa ģimene dodas atvaļinājumā uz Franciju. Kaut arī šāds stāvoklis vairumā mūsdienu jauniešu izraisītu neviltotu prieku, joki mazi, ja pa to laiku māju, atstātu bez uzraudzības pa visu Ziemassvētku periodu tāpat kā pašu Kevinu, izdomājuši aplaupīt divi slīpēti garnadži. Pieaugušie bērniem nekad netic, tāpēc arī Kevinam jāliek lietā viss savs radošais spēks, lai aizturētu laupītājus, līdz pārrodas vecāki.

“Viens pats mājās” ir izcila ģimenes komēdija, kas liek gan smieties, gan – taču tikai mazdrusciņ – padomāt par to, kā pieskatām savus bērnus. Tā tika nominēta diviem “Oskariem”, un filmas reitings portālā IMDB pašlaik ir 7.3 no 10 ballēm – tas ir labākais reitings gan “Viens pats mājās” sērijā, gan visām filmām, kurās piedalījies Makolijs Kalkins. Ja vēlaties noskatīties mājas kino klasiku, kura ir atzīta par ļoti labu esam un ir arī izklaidējoša, “Viens pats mājās” ir lielisks cienājiens ģimeniskai atmosfērai. Īpaši pievilcīgi to ir skatīties Ziemassvētku vakarā – varbūt tieši tad jūsu mazās atvases sapratīs, cik īstenībā labi ir, kad blakus atrodas mamma un tētis.

Viens pats mājās (Home Alone) video

Iesakām “Viens pats mājās” skatīties Lattelecom filmu nomā. Šī filma ir pieejama gan izīrēšanai atsevišķi – šis prieks maksā nedaudz vairāk par latu uz 24 stundām, – gan video nomas bibliotēkā, kas ļauj jums izīrēt ap 600 pasaulslavenām filmām uz mēnesi. Tās varat skatīties gan internetā, gan interaktīvajā televīzijā. Izmanto “Lattelecom” lieliskāko piedāvājumu, lai paplašinātu savus kinomīļa apstākļus – tas ir lēts, saprātīgs un noderīgs pirkums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *