Filmas video nomā

Ejot līdzi tehnoloģiju attīstībai, TV piedāvā inovatīvus pakalpojumus, tajā skaitā arī interneta televīziju. Interneta televīzija pieejama datorā vai mobilajā ierīcē un piedāvājumā ietilpst TV tiešraides, TV arhīvs un video noma.

Piedāvājumā dažāda žanra filmas

KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE

Sadaļa „video noma” pašlaik pieejama, skatoties no datora un nomā tiek piedāvātas filmas, multfilmas un koncerti, turklāt klāsts tiek regulāri atjaunots un papildināts. Filmas ir izkārtotas katalogā, kurā līdz ar sarakstu var redzēt filmas plakātu, nosaukumu, nomas maksu un anotāciju. Pieejamas vairākas video nomas kategorijas: komēdijas, spriedzes filmas, bērnu filmas, drāmas, latviešu kino, fantastika, šausmu filmas, pieaugušo filmas, HD, 3D un tā tālāk. Izvēlies  audio valodu. Ja nepieciešams, vēlāk varēsi pielāgot valodas.

Jaunākās filmas, kas vēl nesen rādītas kinoteātros. Visas filmas sakārtotas kategorijās jeb žanros, lai ērtāk Tev un Tavai ģimenei.

Priekšrocības, ko sniedz video noma:

  • Video nomas abonentmaksa ir demokrātiska;
  • Filmām nav laika vai skatīšanās reižu ierobežojuma – skaties kad un cik daudz vēlies visu abonementa laiku;
  • Nav nepieciešams glabāt liela apjoma filmas datoros, jo viss pieejams online;
  • Skatīšanās process nav sarežģīts ar papildus iekārtām vai lietojuma instalācijām;
  • Kvalitatīva izklaide par izdevīgu cenu.

No plašās izvēles ikviens var atrast piemērotu filmu atbilstoši savai gaumei un noskaņojumam, turklāt par pieejamu cenu. Cenas ir atkarīgas galvenokārt no konkrētās filmas izlaiduma datuma un žanra. Filmas, kuras uz kino ekrāniem rādītas nesen (sadaļā „filmas”.), var abonēt jau tagad.

Sadaļā Filmas un seriāli ir vairāki tūkstoši filmu, seriālu, multfilmu un raidījumu epizožu, kas tiek regulāri papildinātas.

Video noma ir iespēja baudīt kino piedāvājumu ērti un pavisam vienkārši – spied uz izvēlētās filmas un skaties. Iegādājoties abonementu uz 30 dienām, skatītājam nav jāpērk katra filma atsevišķi, tātad nav jāpārmaksā. Filmas bez ierobežojumiem pieejamas visu abonementa laiku un ļauj baudīt kvalitatīvu izklaidi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *