FoxLife TV kanāls

FoxLife ir 2002. gadā dibināts televīzijas kanāls, kas Latvijas tirgū ienāca 2011. gadā. Tas ir izklaides kanāls, kurā skatāmi seriāli, situāciju komēdijas, filmas un dažkārt arī oriģinālraidījumi. Latvijā, Igaunijā un Lietuvā kanāls pieejams angļu valodā. Lai gan anotācijās lasāms, ka kanāls domāts sievietēm, tajā atrodami arī vīriešiem interesējoši seriāli un pārraides. Šajā rakstā īsi aprakstīsim, kādas pārraides skatāmas FoxLife kanālā, kā arī kur to var vērot Latvijas skatītāji. FoxLife Latvijā pieejams krievu un angļu valodās ar subtitriem latviešu valodā.

FoxLife

Lai gan lasāms, ka kanāls ir ar “filmu un izklaides” tematiku, tā programmā nav atrodama neviena filma, tikai seriāli, realitātes šovi un situāciju komēdijas. Kanālā atrodami jauni, aizraujoši seriāli, piemēram, 60. gadu reklāmas pasaules dramatizējums MadMen; detektīvseriāliCastle, BodyofProof un citi; tāpat atrodami arī medicīnai veltīti seriāli, piemēram Grejas Anatomija un PrivatePractice; tāpat arī realitātes šovi (piem., populārais The X Factor), recepšu raidījumi (Jamie’s 15 un Jamie’s 30 MinuteMeals) un daudz citu pārraižu, kas turklāt tiek regulāri papildinātas, domājot par skatītāju arvien prasīgākām gaumēm un ejot līdzi laikam.

Vārdu sakot, sev interesējošu seriālu šeit atradīs pat visizlepušākais vizuālās mākslas gardēdis. Tā kā FoxLife ir milzīgs daudzums pieejamā satura, kanālā nekad neaptrūksies ne jaunu, ne vecu seriālu, ko rādīt. Vienīgais, ko piebilst – kanāla apraksts neatbilst tā saturam, t.i., filmas šajā kanālā nerāda, kaut arī apraksts varētu mudināt par to domāt.

Kur skatīties FoxLife kanālu?

FoxLife pieejams pie lielākajiem kabeļtelevīzijas operatoriem Latvijā, piemēram, Baltcom, Livas un Lattelecom. Lattelecom televīzijā tas pieejams virszemes un interaktīvajā televīzijā, izklaides un filmu pakā. Lattelecom televīzijā iespējams kanālu patīt atpakaļ, ja esat nokavējis kādu svarīgu seriāla mirkli; tāpat pieejams arī raidījumu ieraksts, kas ļauj jums kontrolēt televīziju pavisam jaunā, Latvijā vēl nebijušā līmenī.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *