Ginx TV kanāls videospēļu cienītājiem

Ginx TV ir pirmais videospēlēm veltītais kanāls pasaulē, tagad pieejams arī Latvijā. Tas pieejams tikai Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, angļu valodā. Ginx TV ir piemērots visiem datorspēļu entuziastiem – gan Counter-strike veterāniem, gan World of Warcraft 80. līmeņa spēlētājiem, gan League of Legends entuziastiem. Ginx TV ir piemērots ikvienam, kas ar datorspēlēm ir uz ‘tu’. Tas dibināts 2008. gadā un bāzējas Londonā. Ginx TV var skatīties vairāk nekā 20 valstīs. Šajā rakstā īsi apskatīsim kanāla moto un programmu.

Ko skatīties Ginx TV?

Ginx TV ir kā video spēļu apskates portāls, kas darbojas 24 stundas diennaktī. Tajā tiek apskatītas gan datora, gan konsoļu spēles, kā arī vecas un jaunas klasiskas videospēles. Apskatīsim ikdienas programmu. Piemēram, Ginx Vaults būs interesanta tiem, kas atceras “žilitonus” jeb 8 bitu kasešu konsoles–šajā raidījumā tiek apskatītas pašas vecākās datorspēles. Savukārt The Quest, kā jau nosaukums vēsta, būs interesants RPG, MMORPG un kvestu entuziastiem. Gamesport ir līdzīgs raidījums, tikai tas koncentrējas uz sporta spēlēm.

Savukārt citi raidījumi, piemēram, Games Evolved, ir ar interesantāku pieeju–šajā raidījumā var izsekot kādas spēļu frančīzes ceļu uz priekšu. Piemēram, nesen varēja skatīties to, kā augusi un attīstījusies Half-life frančīze. Savukārt tie, kas seko videospēļu turnīriem un citām lietām, noteikti mīlēs vakarā rādīto Gfinity raidījumu par e-sportu. After Dark programmā būs informācija par ļoti vardarbīgām videospēlēm, bet pa nakti būs redzams Gaming TV 24/7, kurā varēsit, hm, skatīties, kā citi spēlē datorspēles.

Kur skatīties Ginx TV?

Kā jau minēts, vienīgā vieta, kurā pašlaik iespējams skatīties Ginx TV, ir Lattelecom Interaktīvā televīzija. Tā kā kanāls ir tik jauns, tajā vēl nav pieejamas vairākas Interaktīvās televīzijas pamatfunkcijas, taču, no otras puses, Ginx TV kanāls ir tik svaigs un jaunākā pārpilns, ka ieraksta funkcija šim kanālam nemaz nebūtu vajadzīga–pat pāris dienas vecs raidījums jau ir morāli novecojis, ja esat īsts videospēļu fanāts. Jebkurā gadījumā, Ginx TV ir viens no interesantākajiem televīzijas kanāliem, kas pieejami Latvijā, un tas ir skatītāju pienākums uzturēt tā reitingus, lai to turpinātu rādīt.

ARMA III

Shovel Knight

COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

Ginx – Videogaming Television Youtube kanāls!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *