Gulli TV kanāls bērniem

Gulli ir televīzijas kanāls bērniem no 6 līdz 15 gadu vecumam. Tas ir franču kanāls, kas tagadējo nosaukumu ieguva 2005. gadā (pirmīt to sauca par Gulliver). Tāpat kā Guliveram no Džonatana Svifta slavenās grāmatas, Gulli piemīt zinātkārs raksturs, kas izpaužas raibajā piedāvājumā–sākot no filmām par zinātni, dabu, vēsturi un kosmosu un beidzot ar multfilmām, piedzīvojumu raidījumiem un citām lietām, Gulli ir lielisks kanāls bērniem. Gulli ir pieejams maksas televīzijā.

Ko skatīties Gulli kanālā?

Gulli piedāvā vērot pavisam mūsdienīgu televīziju. Sākot ar plaši zināmām pārraidēm, kā, piemēram, Pokemoniem, Tintina piedzīvojumiem un multiplikācijas filmām par Bārbiju un beidzot ar bērnu pasaciņām un multiplikācijas seriāliem (“Konana Doila zudusī pasaule”), Gulli piedāvājumā visi bērni un jaunieši atradīs ko sev saistošu. Padomāts par abiem dzimumiem: katru dienu tiek rādīti gan piedzīvojumu raidījumi, gan vairākas Bārbijai veltītas pārraides. Protams, kanāla saturs ir caurcaurēm piemērots bērniem, bez kādas vardarbības vai apšaubāmas kvalitātes satura.

Kanāls raida 24 stundas diennaktī, tādēļ arī aktīvākajiem skatītājiem vai tiem, kam jāceļas pavisam agri, būs ko skatīties. Kanālā ir maz reklāmu, un tā pozitīvā, aktīvā un jautrā gaisotne ir tik lipīga, ka nebūs jābrīnās, arī pašiem attopoties pie televizora ekrāna. No otras puses, tiem, kas vēlas, lai viņu bērni apgūst klasiskākas vērtības, būs nedaudz žēl, ka Gulli TV kanālā nav atrodamas Padomju multiplikācijas filmas vai tādas rietumu klasikas kā Toms un Džerijs vai Topa kaķis.

Kur skatīties Gulli?

Gulli ir pieejams Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, taču diemžēl (vai par laimi) kanāls pieejams tikai krievu valodā. Interaktīvajā televīzijā kanālam pieejama arī ieraksta funkcija, kas ļauj bez maksas ierakstīt kādu sev saistošu raidījumu līdz pat 7 dienām. Tas ir ļoti parocīgi. Piemēram, ja jūsu bērnam ir daudz mājasdarbu, bet viņš vai viņa negrib palaist garām savu mīļāko multeni, varat ierakstīt to arhīvā un ļaut savai atvasei priecāties tad, kad tas ir ļauts. Šķiet, ka Lattelecom Interaktīvā televīzija ir vienīgā Latvijā, kurā pieejams šis raibais kanāls.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *