iConcerts TV kanāls

iConcerts ir HD kvalitātē pārraidīts kanāls, kas 24 stundas dienā pārraida mūziku un ar to saistītas pārraides. Pašlaik HD kvalitātē iConcerts ir pieejams tikai Lattelecom interaktīvajā televīzijā, taču zemākas kvalitātes versiju varat straumēt arī Lattelecom interneta televīzijā.

iConcerts koncepts, raidījumi un koncerti

iConcerts pasaulē ienāca 2006. gadā. Kanāls pieder Šveices koncernam Transmedia Communications SA un tagad ir pieejams visā pasaulē gan ar interneta, gan televīzijas starpniecību. Kanāla pārstāvēto žanru vidū valda sava veida eklektika, taču uzsvars tiek likts uz poproku un klasisko roku — protams, neaizmirstot par citiem mūzikas žanriem. Pašlaik kanāls raida aptuveni 80% satura HD kvalitātē.

Bez plaši pārstāvētiem leģendu, piemēram, The Doors un Džimi Hendriksa koncertiem, kanāls pārraida arī populārāko mūsdienu izpildītāju, piemēram, Muse, Radiohead, The Killers, u.t.t., koncertus. Mūzikas raidījumus pārstāv izslavētais Later with Jools Holland, kā arī Other Voices un London Live u.c. raidījumi. Kanāls vispusīgi aptver mūzikas pasaules spektru, taču jāatzīst, ka klasisko dvesmu cienītājiem un smagās mūzikas mīļiem šis kanāls nespēs dot daudz laba.

Lattelecom interaktīvā un interneta televīzija

iConcerts HD kvalitātē Latvijā ir pieejams tikai Lattelecom interaktīvajā televīzijā. Lattelecom virszemes televīzijā un interneta televīzijā kanālam ir tikai SD apraide. Lielisku skaņas un attēla kvalitāti piedāvā ar Lattelecom interneta TV, kuru iespējams izmēģināt bez maksas.

Interaktīvās televīzijas galvenās priekšrocības ir… ļoti daudzas. Kondensēt tās kādā izteikumā varētu aptuveni šādi: ar interaktīvo televīziju tu iegūsti kontroli pār to, ko skatīties, kā skatīties un kad skatīties. Bez tādiem jaunievedumiem kā, piemēram, ērtas TV programmas un pārraides valodas izvēles, Lattelecom interaktīvajā televīzijā iespējams ierakstīt raidījumus, pārtīt raidījumu uz tā sākumu, ja esat to ieslēdzis pārraides vidū. Turklāt varat arī noīrēt filmas un pārraides, lai skatītos tās, kad vēlaties.

iConcerts kanāls interaktīvās televīzijas iespēju dēļ iegūst daudz pievilcīgu īpašību. Skaties koncertus, kad vēlies; ieraksti kādu koncertu, lai noskatītos to vēlāk; pārskati programmu, lai nepalaistu garām kādu sev interesantu koncertu. Turklāt tas viss HD kvalitātē, kas nodrošina gan augstu video izšķirtspēju, gan izcilas kvalitātes skaņu.

iConcerts ir pieejams arī interneta televīzijā. Galvenais iemesls, kāpēc iConcerts varētu skatīties šādi, ir interneta TV savietojamība ar, piemēram, planšetdatoriem un viedtālruņiem. Kvalitāte vairs nebūs HD, taču tā vienalga būs vismaz virszemes televīzijas līmenī. Interneta televīzijā ierakstīt pārraides vairs nevarēsit, taču varēsit televizoru sev nēsāt līdzi somā vai kabatā, kas ir izdevīgi cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu un, protams, mīlestību uz mūziku.

iConcerts TV kanāls

Koncerti visām gaumēm – kanāls iConcerts

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *