ID Investigation Discovery TV kanāls

Investigation Discovery ir jaunākais Discovery televīzijas kanāls, kas darbojas kopš 2008. gada, lai gan tā pirmsākumi meklējami 1996. gadā. Šis kanāls koncentrējas uz dokumentālajām filmām, raidījumiem, izmeklēšanu un hronikām ar kriminālu dabu. Galvenokārt Investigation Discovery tiek apskatītas slepkavības, taču palaikam tajā iekļūst arī citu veidu noziegumi un to rekonstrukcijas. Investigation Discovery ir viens no populārākajiem TV kanāliem pasaulē, un ASV tas pieejams vairāk nekā 80 miljonos mājsaimniecību. Latvijā Investigation Discovery rāda vairāki televīzijas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Lattelecom savā Interaktīvajā televīzijā, kur tas tiek raidīts krievu un angļu valodās, 24 stundas diennaktī, visu nedēļu.

Ko skatīties Investigation Discovery kanālā?

Investigation Discovery skatāmas neskaitāmas noziedzībai un tās apkarošanai veltītas pārraides. Tā, piemēram, I Was Murdered: Written in Blood apskata konkrētas slepkavības, kas norisinājušās un visbiežāk arī atklātas Amerikas Savienotajās Valstīs. Savukārt citos raidījumos uzsvars ir uz noziegumu atklāšanas metodēm un zinātniskām pārbaudēm, kas noved pie nozieguma atrisināšanas un vaininieku saukšanas pie atbildības.

Tāpat, piemēram, šovs Stalked: Someone’s Watching pievēršas izsekošanas un “stalkeru” tematikai, kurā uzsvars ir uz cilvēku attiecībām un izsekošanām. Disappeared apskata pazudušu cilvēku gadījumus, savukārt Dates from Hell apskata randiņus, kas pārvērtušies murgā (gan sievietēm, gan vīriešiem). Savukārt dokumentālie raidījumi apskata vēsturiskas prāvas, kas norisinājušās ASV, piemēram, O. Dž. Simpsona prāvu, kā arī daudzas citas. Ļoti interesants ir arī Who on Earth Did I Marry?, kurā atspoguļotas neaprakstāmas pieredzes–cilvēki apprecas un dzīvo kopā, taču viens no viņiem nenojauš, ka viņa otrajai pusītei kaktā noslēpies kāds milzīgs noslēpums.

Vārdu sakot, Investigation Discovery piedāvā nervus kutinošu izklaidi, kas ar savu skarbo īstenību savaldzinās pat prasīgākos skatītājus. Investigation Discovery ir kanāls, kas ir krietni vien augstāk par Krievijas kriminālhronikām vairākos aspektos, tāpēc laikā, kad, skatoties krievu kanālus, mēs gribot negribot uzsūcam arī papildinformāciju, kas radīta, lai mūs ietekmētu, Investigation Discovery ir labākais veids, kā saglabāt aso izjūtu garšu, saņemot kvalitatīvu saturu visu diennakti.

Kur skatīties Investigation Discovery?

Investigation Discovery var skatīties gan Lattelecom Interaktīvajā, gan Virszemes televīzijā. Interaktīvajā televīzijā šim kanālam iespējotas visas galvenās funkcijas, piemēram, attīšana uz raidījuma sākumu, ieraksti, raidījuma iepauzēšana, un tā tālāk. Skatoties Investigation Discovery Lattelecom kanālā, jūs izmantojat televīziju, kas ir domāta, lai padarītu jūsu TV pieredzi daudz pārvaldāmāku un baudāmāku.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *