Interaktīvās TV bērnu pakas TV kanāli

Interaktīvās TV bērnu pakas TV kanāli.

Jim Jam

Jim Jam pirmsskolas vecuma bērniem piedāvā apgūt jaunas lietas visjautrākajā veidā. Skaties multenes, dejo un dziedi līdzi jau iemīļotajiem varoņiem – celtniekam Bobam, balerīnai Andželīnai un pārējiem draugiem.

Boomerang

Boomerang ir Amerikāņu televīzijas kanāls, kas pārraida animācijas filmas. Tā auditorija ir bērni un tīņu vecuma pusaudži.

Disney Channel

Kanālā Disney Channel ir redzamas klasiskās un modernās mākslas filmas un multfilmas ar pasaules slavenākās multfilmu studijas Disney varoņiem, ko iemīļojuši dažāda vecuma bērni. Skatoties to, bērni var kaut uz īsu laiku nonākt īstajā pasaku pasaulē. Vecāki var neuztraukties, jo kanālā Disney Channel nav vardarbības un reklāmu.

Disney XD

Volta Disneja kompānijas radīts TV kanāls zēniem vecumā no 6 līdz 14 gadiem. Disney XD piedāvā gan Disneja studijas oriģināldarbus, gan arī citu producentu radītas multfilmas, pilnmetrāžas filmas un seriālus (Karību jūras pirāti, Rattatujs u.c.). Aizraujoši, interesanti un ar pasakainu burvības pieskaņu – kā viss Disneja radītais. Tā būs aizraujoša izklaide ikvienam bērnam.

Disney Junior

Disney Junior ir jautra un motivējoša brīvā laika pavadīšanas iespēja pašiem mazākajiem televīzijas skatītājiem. Satieciet Mikipeli, Donaldu Daku, Vinniju Pūku un citus pazīstamos draugus.

Karusel

Карусель ir pirmais kanāls krievu valodā, kas radīts tieši bērniem vecumā no 3 līdz 8 gadiem. Izglītojoši raidījumi, spēles un viktorīnas, labākās mākslas filmas un multfilmas visu diennakti un bez reklāmas pauzēm.

Gulli

Gulli ir TV kanāls bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadiem. Filmas par zinātni, mežonīgo dabu, vēsturi un mākslu, teleseriāli par mūsu planētu, galaktiku un citām pasaulēm, piedzīvojumi un multfilmas.

TiJi

Diennakts interaktīvais kanāls bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem. Ar Tiji mazuļi attīsta iztēli, izzina pasauli, mācās atrisināt savas bērnu problēmas un dzīvot harmonijā ar apkārtējo pasauli.

Lolo-TV

Mīļie un pazīstamie padomju laiku multfilmu varoņi – kaķis Leopolds, Karlsons, Vinnijs Pūks u.c. tagad redzami Interaktīvajā TV jaunajā bērnu kanālā Lolo TV. Tas ir vienīgais TV kanāls bērniem, kurā pieejamas ārzemju, mūsdienu Krievijas un padomju laika mākslas filmu un multfilmu kolekcijas. Kanālā redzamās multfilmas nesatur vardarbības ainas.

Da Vinci Learning

Da Vinci learning ir izklaides kanāls zinātkāriem bērniem, kas paver pilnīgi jaunu pasauli. Tas piedāvā TV šovus, kas vienlaicīgi izklaidē un izglīto kā arī iedvesmo apgūt zinātni rotaļu veidā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *