Interaktīvās TV filmu pakas TV kanāli

Interaktīvās TV filmu pakas TV kanāli.

Fox Life

Fox Life ir kanāls, kura mērķauditorija ir sievietes. Tas piedāvātu izmeklētus un sievišķīgus realitātes šovus, mākslas filmas un raidījumus, kas piemēroti visdažādākajām gaumēm un prasībām.

Universal Channel

Universal Channel ir tematiskais kanāls, kas pārraida filmas un televīzijas seriālus. Tiek piedāvātas tēmas dažādām gaumēm-drāma, komēdija, šausmu filmas, krimināldrāmas kā arī piedzīvojumu filmas un trilleri.

Silver Baltic

Silver Baltic ir kanāls, kas piedāvā filmas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Tas ļauj iepazīt mūsdienu pasaules kino grandus un vadošo pasaules kinofestivālu laureātus sākot no Amerikas neatkarīgā kino šedevriem līdz pat labākajiem Eiropas, Āzijas un citu pasaules reģionu kinodarbiem. Filmas tiek rādītas oriģinālvalodā un kanālā nav reklāmas paužu.

Dom Kino

Дом кино ir kanāls visplašākajai krievu auditorijai. 24/7 jūs varat sekot līdzi gadsimta labākajam kinorežisoru veikumam sākot ar melnbaltajām filmām un beidzot ar populāriem mūsdienu grāvējiem. Tās ir jūsu iemīļotās filmas un pazīstamie varoņi.

TNT Film

TNT Film kanāls piedāvā dažādas pasaulslavenas un pieprasītas asa sižeta filmas, piemēram, oktobra mēnesī būs iespējams redzēt filmu The Departed un Man on a Ledge. Katram vakaram TNT Film kanālā ir dažāda tematika – Crime Time (Noziegumu laiks), Most Wanted (Vispieprasītākās), Asian Rage (Āzijas kaislības), Heroes (Varoņi), New Premieres (Jaunumi) un Horror Club (Šausmu klubs).

Sony Turbo

Kanālā «Sony Turbo» visu diennakti skatāmi populārākie ārzemju seriāli un izklaides raidījumi. Kanāls patiks spēcīgiem, aizrautīgiem skatītājiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *