Interaktīvās TV HD/3D pakas TV kanāli

Interaktīvās TV HD/3D pakas TV kanāli.

Eurosport HD

Eurosport ir viens no populārākajiem sporta kanāliem Eiropā, kas skatītājiem piedāvā sacensību tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus.

Discovery HD Showcase

Discovery HD Showcase ir tradicionālais Discovery kanāls augstā HD kvalitātē.

National Geographic HD

National Geographic HD ir tradicionālais National Geographic kanāls HD kvalitātē. National Geographic ir televīzijas kanāls, kurā varam vērot informatīvas pārraides par dabu, zinātni, kultūru un vēsturi, kā arī dažādus šīm tēmām pakārtotus realitātes šovus.

iConcerts HD

iConcerts HD ir tradicionālais iConcerts kanāls augstā HD kvalitātē. iConcerts ir HD kvalitātē pārraidīts kanāls, kas 24 stundas dienā pārraida mūziku un ar to saistītas pārraides. Pašlaik HD kvalitātē iConcerts ir pieejams tikai Lattelecom interaktīvajā televīzijā, taču zemākas kvalitātes versiju varat straumēt arī Lattelecom interneta televīzijā.

NBA TV HD

NBA TV HD ir tradicionālais NBA TV kanāls HD kvalitātē.

E! Entertainment HD

E! Entertainment HD ir tradicionālais E! Entertainment kanāls augstā HD kvalitātē.

MTV Live HD

MTV LIVE HD ir starptautisks mūzikas kanāls, kas atgriežas pie MTV saknēm, piedāvājot augstas klases izklaides programmu, ieskaitot labākos un jaunākos mūzikas video un “dzīvos” koncertus. Ieslēdz un baudi mūziku!

Nickelodeon HD

Nickelodeon HD ir izklaides televīzijas kanāls bērniem un pusaudžiem līdz 15 gadiem. Iespēja skatīties populāras multfilmas un pusaudžiem domātos seriālus augstā HD kvalitātē.

High TV 3D (test)

High TV 3D ir pirmais internacionālais TV kanāls, kas ļauj skatīties ģimenēm domātās pārraides 3D kvalitātē. Dažādi izklaides raidījumi, realitātes un dzīvesstila šovi, kulinārijas pārraides, multfilmas un daudzas citas aizraujošas programmas.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *