Interaktīvās TV Krievijas pakas TV kanāli

Interaktīvās TV Krievijas pakas TV kanāli.

СТС International Балтия

СТС International Балтия ir universāls Krievijas izklaides programmu kanāls. Tas ieguvis lielu auditorijas atsaucību pateicoties oriģinālām, spilgtām, stilīgām un dinamiskām pārraidēm. Tas piedāvā gan pašu producētus seriālus un šovus, gan ārzemju adaptācijas, kas pielāgotas tieši Krievijas auditorijai.

RTV International

RTV International ir lielākais starptautiskais televīzijas kanāls, kas tiek pārraidīts krievu valodā. Tas piedāvā gan jaunāko informāciju par pasaulē notiekošo, gan izklaidējošo sadaļu, kas tiek aizpildīta ar dažādām muzikālajām programmām, dokumentālajām un mākslas filmām, sociāliem un politiskiem sarunu šoviem kā arī mūsdienīgiem krievu seriāliem.

Наше любимое кино

Наше любимое кино ir kanāls kur jūs varat noskatīties filmas, kas tapušas bijušās Padomju savienības filmu studijās un, kuras iemīļojušas visas vecuma grupas. Bez tam šeit, ātrāk kā citos filmu kanālos, jūs varat noskatīties arī mūsdienu režisoru jaunākos veikumus, kam tikusi pievērsta pastiprināta sabiedrības uzmanība.

Время: далекое и близкое

Время: далекое и близкое ir unikāls vēsturiski-biogrāfisks televīzijas kanāls par ievērojamu cilvēku dzīvi – aktieriem, sportistiem, mūziķiem, politiķiem un zinātniekiem. Biogrāfiskas programmas, pārraides par leģendāriem cilvēkiem, vēsturisko notikumu apskati kā arī dokumentālo filmu cikli.

Русский Иллюзион

Русский Иллюзион kanāla moto ir labākās filmas par galveno. Tas piedāvā izbaudīt patiesas emocijas sekojot līdzi pagātnes un tagadnes kino varoņiem. Šis kanāls būs baudījums gan klasiskā, gan mūsdienu krievu kino cienītājiem.

Детский мир/Телеклуб

Детский мир piedāvā spēles un multfilmas, kas tapušas bijušās Padomju savienības kinostudijās. Pirmais Krievijas televīzijas kanāls, kad veltīts speciāli bērniem.

PBK

РБК росбизнесконсалтинг ir pirmais un vienīgais biznesa kanāls Krievijā, kas veido apskatus par Krievijas un vispasaules ekonomisko, politisko un finanšu situāciju. Ekspertu viedokļi, prognozes, analītiskie pētījumi, intervijas ar vadošiem politiskajiem spēkiem un biznesa pasaules pārstāvjiem kā arī finanšu preses apskati. Kanāls tiem, kam interesē ekonomiskajā situācija.

Comedy TV

Комеди ТB ir izklaidējoša rakstura televīzijas kanāls ar unikālu saturu, kas tapis sadarbībā ar Comedy Club. Jautrākās un aktuālākās reportāžas, ekskluzīvi materiāli par populārākajiem Krievijas iedzīvotājiem un Comedy Club aizkulišu noslēpumi.

Телекафе

Телекафе ir kanāls par ēdienu kā prestiža un estētiskā baudījuma elementu. Tas ir kanāls tiem, kas pārtikas gatavošanu uzskata par mākslu un atpūtu, kas uz kultūras dažādību raugās ar gardēža acīm un mēģina emocijas izprast caur garšu.

Моя планета

Моя планета ir Krievijas televīzijas kanāls, kas 24/7 piedāvā pārraides par ceļojumiem, zinātni, vēsturi un cilvēkiem. Tas piedāvā saviem skatītājiem labākās programmas un dokumentālos projektus gan par iekšzemes, gan ārvalstu notikumiem.

Иллюзион +

Kanāla apraksts: Иллюзион Плюс ir Krievijas televīzijas kanāls, kas pārraida labākās un populārākās ārzemju filmas, kā arī labi zināmas un krievu auditorijas iemīļotas filmas. Ikviens skatītājs atradīs ko piemērotu savai gaumei.

Komentāri (1)

MARIJA

February 8th, 2017 at 5:13 am    


jatelevizija bez maks tad kapec nevar peklut.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *