Interaktīvās TV mūzikas pakas TV kanāli

Interaktīvās TV mūzikas pakas TV kanāli.

VH1 Classic

VH1 Classic piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam un, ar mūziku saistītas dokumentālo filmu pārraides.

MTV Hits

MTV Hits ir kanāls, kur redzami jaunākie popmūzikas hīti un labākais no popmūzikas klasikas. Kanāls piedāvā arī realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.

MTV Dance

MTV Dance ir vienīgais televīzijas kanāls, kas atspoguļo deju klubu kultūru, piedāvā jaunākos un karstākos mūzikas hītus un ieskatu klubos, kuros uzstājas tādi pasaulē atzīti dīdžeji un izpildītāji kā David Guetta, Deadmouse, Armin van Burren, kuru vārdi komentārus neprasa.

MTV Rocks

MTV Rocks ir alternatīvās mūzikas kanāls, kas atbalsta un popularizē jaunos māksliniekus, kuri darbojas tādos mūzikas žanros kā roks, punk, indie, smagais metāls un līdzīgos mūzikas novirzienos.

Mezzo

Mezzo ir Francijas televīzijas kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases…kanāls visiem skatuves māksliniekiem un mūzikas pasaules mīļotājiem.

E! Entertainment

E!Entertainment ir izklaidējoša rakstura TV kanāls, kas piedāvā intervijas ar mūsdienu skatuves zvaigznēm, izklaides industrijas jaunumus, realitātes šovus un dzīvesstila atspoguļojumus, kā arī tādu pasaules mēroga notikumu apskatus kā Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija un Zelta Globuss.

Fashion TV

Fashion TV ir vienīgais starptautiskais modes un dzīvesstila kanāls, kas piedāvā ieskatu skaistuma, stila un tendenču pasaulē 24/7. Fashion TV piedāvā informatīvas pārraides, svaigākos modes pasaules notikumu atspoguļojumus un pasaulē slavenāko dizaineru jaunāko kolekciju apskatus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *