Interaktīvās TV pamata pakas TV kanāli

Interaktīvās TV pamata pakas TV kanāli.

LTV1

LTV1 ir Latvijas nacionālais TV kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm (Panorāma), spēcīgo analītisko raidījumu bloku (De facto un 100.pants) un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par kultūru un reliģiju. Tas piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem.

LTV7

Ir Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam.

TV3

TV3 ir informatīvais un izklaides televīzijas kanāls. Tas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.

LNT

LNT ir viens no populārākajiem izklaides kanāliem Latvijā. LNT piedāvā daudzpusīgus raidījumus – ziņas, labākās filmas un seriālus, humora šovus un izklaidējošas programmas. Ik pa laikam LNT lutina skatītājus ar daudzveidīgajiem mūzikas šoviem vai Latvijā tapušajām filmām, kuru uzņemšanā iesaistījās arī pats kanāls.

TV5

TV5 ir Latvijas TV kanāls, kurā skatāmi jaunākie Krievijas realitātes un sarunu šovi. Turklāt, skatoties TV5, ik pa laikam var ļauties atmiņām, vērojot kādu jau par klasiku kļuvušo komēdiju vai detektīvu seriālu. Tomēr īpaši šis kanāls izceļas ar spēcīgiem vietējiem ziņu un informatīviem raidījumiem krievu valodā, kas nereti izraisa plašu rezonansi visā sabiedrībā.

TV6

TV 6 ir izklaides kanāls latviešu valodā. Aizraujošs kanāls jauniem, moderniem un aktīviem cilvēkiem. Tas piedāvā jaunākos mūzikas koncertus, labākās filmas un seriālus, kā arī iespēju sekot līdzi sporta, t.sk. ekstrēmā sporta notikumiem.

3+

3+ ir diennakts televīzijas kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas filmas, animācijas filmas un sporta spēļu retranslācijas.

Pirmais Baltijas Kanāls

Pirmais Baltijas Kanāls Ir lielākais un ietekmīgākais televīzijas kanāls Krievijā. Pirmais Baltijas Kanāls darbadienās pulcē pie TV ekrāniem populārāko ziņu, sarunu šovu un televīzijas seriālu fanus, savukārt, brīvdienās piedāvā unikālus televīzijas raidījumus, īpaši izceļot humora šovus (KVN, Prožektoperishilton un Yesterday Live) un labākas Krievijas filmas.

RTR Planeta

РТР-планета ir Krievijas televīzijas kanāls, kas 24/7 piedāvā saikni ar Krievijas kultūru. Iespēja sekot līdzi operatīvajiem jaunumiem, dažādām pārraidēm, labākajiem Krievijas seriāliem, dokumentālo filmu projektiem, aktuālajām intervijām un filmu klasikai.

NTV Mir

NTV Mir Krievijas skandalozākais un tajā pašā laikā analītiskākais kanāls. NTV Mir piedāvā bagātu un daudzveidīgu programmu ar izglītojoši informatīviem raidījumiem un izklaides pārraidēm. NTV Mir īpaši izceļas ar saviem oriģināliem autorraidījumiem par slavenību dzīvi, dokumentālajām un mākslas filmām, kā arī seriāliem par krievu policistu ikdienu.

REN Baltija

РЕН Балтия ir viens no lielākajiem privātajiem televīzijas kanāliem Krievijā. Lielākoties koncentrējas uz auditoriju vecumā no 18-45 gadiem. Piedāvā dokumentālās filmas, seriālus, izklaidējoša rakstura programmu kā arī informatīvos jaunumus.

TV21(TV-XXI)

TV 21 ir filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā visplašāko filmu diapazonu. Iespēja redzēt itāļu, franču, krievu filmas, kā arī labāko no Holivudas filmu repertuāra. Kanāls pārraida gan pavisam jaunas filmas, gan arī filmas, kas ieņēmušas savu godpilnu vietu kino vēsturē.

DIVA Universal

DIVA ir kanāls visām sievietēm. Tas piedāvā dzīvespriecīgu un optimistisku saturu tanī pat laikā ir emociju pilns. Iespēja skatīties humora pilnus seriālus, emocionālas drāmas un dinamiskus realitātes šovus.

FOX

Fox kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem.

Sony Entertainment Television

Sony Entertainment Televison kanāla repertuārs ir svaigs, jautrs un stilīgs-labākais no Holivudas. Tas ir iecienīts kanāls visā pasaulē un to ar prieku skatās gan Eiropā, gan Amerikā, gan Krievijā. Iespēja skatīties gan jaunākos, gan iemīļotos lielbudžeta seriālus.

Cartoon Network/TCM

Cartoon Network/TCM ir kanāls, kas 24/7 raida animētas televīzijas pārraides. Kanāla mērķauditorija ir bērni un tīņu vecuma jaunieši.

Nickelodeon

Nickelodeon, jeb vienkārši „Nick”, ir TV kanāls bērniem, kurā jau vairāk nekā 30 gadus redzamas labi zināmas un laika pārbaudi izturējušas multfilmas bērniem un pieaugušajiem. Sev interesantus seriālus par Amerikas pusaudžu ikdienu Nickelodeon kanālā sastaps arī jaunieši no Latvijas, bet brīvdienu rītos Nickelodeon piedāvā īpašu programmu pašiem mazākajiem skatītājiem.

Eurosport

Eurosport ir viens no populārākajiem sporta kanāliem Eiropā, kas skatītājiem piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Eurosport nepalaiž garam nevienu sporta notikumu ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Savukārt, ja Tev patīk teniss, velosports vai snūkers, tad Eurosport ir rādīts tieši Tev.

Eurosport 2

Eurosport 2 ir jaunās paaudzes sporta kanāls. Tas veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem.

Discovery Channel

Discovery Channel piedāvā paskatīties uz mūsu dzīvi no citas puses, caur dokumentālajām filmām un pārraidēm par jaunumiem zinātnē, neparastākajiem izgudrojumiem un seno civilizāciju noslēpumiem. Discovery Channel ir rādījis jauno televīzijas žanru „realitātes televīziju”, kuru visspilgtāk pārstāv tādi šovi kā MythBusters, Dirty Jobs, Deadliest Catch un daudzi citi.

Animal Planet

Animal Planet ir kanāls, kas piedāvā skatītājiem aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus dzīvnieku pasaules stāstus. Dzīvnieku mīļotāji šeit smelsies zināšanas un informāciju gan par iecienītajiem mājdzīvniekiem, gan neparastiem džungļu iemītniekiem.

National Geographic

National Geographic ir „TV žurnāls”, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. National Geographic ļaus jums paskatīties uz ikdienišķām lietām un procesiem no iekšpuses un iespējams, pēc to iepazīšanas, mainīt domas par tām un par savu vietu pasaulē.

CBS Reality

CBS Reality ir realitātes šovu kanāls. Tas ataino reālas dzīves drāmas, noziegumus, dīvainus un neizskaidrojamus notikumus piedāvājot neticamus un pārsteidzošus piedzīvojumus.

MTV Europe

MTV Europe ir populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai, turklāt tādai, kura vēlas kaut ko vairāk, nekā vienkārši skatīties klipus – MTV Europe redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs. Šobrīd mēs esam vienīgie Baltijā, kuri piedāvā oriģinālo MTV Europe versiju.

VH1 Europe

VH1 Europe ir mūzikas kanāls, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, mūzikas šovus un raidījumus. Tas atskaņo gan 70to gadu hītus, gan mūsdienu pop un rokmūziku.

Latvijas Šlāgerkanāls

Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kurš piedāvā nepārtrauktu jautras un melodiskas mūzikas programmu (Latvijas šlāgermūzikas video 24 stundas diennaktī), sniedzot skatītājiem pozitīvas emocijas un nodrošinot labu noskaņojumu.

Mūzikas video

Mūzikas video ir saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kas aktīvi strādā, lai popularizētu latviešu mūziku gan vietējiem, gan pasaulei. 24 stundas diennaktī šeit var dzirdēt un iepazīt latviešu populāro izpildītāju dziesmas sākot no 80-to gadu beigām līdz pat mūsdienām.

1 Baltijas mūzikas kanāls

1 Baltijas mūzikas kanāls ir kanāls, kas piedāvā klausīties mūziku un sekot līdzi mūzikas jaunumiem. Klausītājiem ir iespēja veidot pašiem savu mūzikas izlasi no visdažādākajiem pieejamiem mūzikas žanriem. Kanālā pieejams arī SMS un MMS čats.

Muz TV Baltija

Muz TV ir Krievijas muzikāli izklaidējošais kanāls, kurā nu jau vairāk nekā 15 gadus sastopami visu populārāko krievu estrādes izpildītāju klipi. Tiesa, pēdēja laikā Muz TV ir nedaudz mainījis koncepciju, vairāk raidlaika atveltot tieši izklaides pārraidēm. Tomēr arī tajos blakus Muz TV vadītajiem nereti sastopamas krievu mūzikas zvaigznes.

Kanāls 2

Kanāls 2 ir izklaides televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir jaunieši. Tas piedāvā populārus jauniešu seriālus, mūzikas apskatus, realitātes šovus, balvu pasniegšanas ceremoniju tiešraides kā arī koncertus un kulinārijas šovus.

ТВ Центр

ТВ Центр ir Maskavas televīzijas kanāls, kas aptver visdažādākos interešu lokus. Tas piedāvā intelektuālas pārraides, politisko un finanšu notikumu atspoguļojumus, dvēseliskus raidījumus un sociālu notikumu apskatus. Izklaide un zināšanas visplašākajai skatītāju auditorijai.

Euronews

Euronews ir ziņu kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas kā arī Eiropas preses apskati.

CNN International

CNN ir Amerikas ziņu kanāls, kurā jūs varat sekot līdzi jaunākajiem notikumiem visā pasaulē 24 stundas diennaktī. Tas bija pirmais televīzijas kanāls, kura raidlaiks veltīts tikai un vienīgi ziņu pārraidēm. CNN pārstāvniecību un korespondentu tīkls ir tik plašs, ka ikviens globāls notikums nonāk uz šī kanāla ekrāniem dažu stundu laikā.

sportacentrs.com

Sportacentrs.com ir Latvijas sporta ziņu kanāls, kas koncentrējas ne tikai uz pašmāju sporta aktivitātēm un atspoguļo vadošo sporta veidu vietējo čempionu norisi, bet informē arī par sporta notikumiem pasaulē. Kanāls pārraida arī intervijas ar sportistiem, kā arī analizē sporta notikumu gaitu no ekspertu viedokļa.

iConcerts (SD)

iConcerts ir dzīvās mūzikas izklaides kanāls, kas satur pasaulē plašāko dzīvo koncertierakstu, televīzijas šovu un dokumentālo filmu bibliotēku. Iespēja redzēt un dzirdēt gan mūsdienu skatuves māksliniekus, gan tādas leģendāras mūzikas personības kā Džimijs Hendrikss un Bobs Mārlijs.

Re:TV

Re:TV ir jauns pārrobežu televīzijas kanāls, kas piedāvā aktuālos ziņu raidījumus, autorraidījumus, tiešraides un portretintervijas no visiem Latvijas reģioniem. TV kanāls pieejams ikvienam Latvijas un ārvalstu skatītājam.

Outdoor Channel

Kanāls Outdoor Channel ir vadošais ASV brīvdabas kanāls. Tajā var sekot līdzi labākajiem medību, makšķerēšanas, sporta šaušanas, bezceļu un piedzīvojumu raidījumiem.

MTV Music 24

Kanāls „MTV Music 24” atšķirībā no MTV Europe ir pilnībā veltīts mūzikai. Tajā nav redzami ne raidījumi, ne šovi. Kanāls veltīts tikai un vienīgi pasaulē aktuālajai popmūzikai un tajā skatāmi aktuālo mākslinieku mūzikas video klipi – Rihanna, Justin Bieber, Jennifer Lopez, Pitbull, Black Eyed Peas u.c. „MTV Music 24” piedāvā vieglu un neuzbāzīgu fona mūziku jebkādam noskaņojumam.

Kino TV HD (testa)

Lattelecom sadarbībā ar Forum Cinemas piedāvā jaunu TV kanālu „Kino TV”, kurā būs skatāmi jaunāko filmu treileri, ekskluzīvie filmu «making of» video, blogeru kino raidījums.

History Channel (Testa)

History Channel aizved savus skatītājus brīnumainā ceļojumā cauri laikiem, savienojot mūsdienu moderno pasauli ar vēstures aizraujošajām un pārsteidzošajām saknēm. Tas ir pagātnes apraksts, kas attēlo gan labi zināmus stāstus, gan atklāj vēstures detaļas, kas cauri laika ritumam palikušas apslēptas.

RTL2 (testa)

RTL2 ir Vācijas televīzijas kanāls, kas piedāvā izklaides programmu aptverot visdažādākās interešu sfēras. Tajā iespējams sekot līdzi gan aktuālajiem jaunumiem dažādās ziņu pārraidēs, skatīties realitātes šovus, kā arī sekot līdzi populāriem seriāliem. Kanāls piedāvā arī izklaides programmu bērniem.

MCM Top (testa)

MCM Top ir mūzikas kanāls, kas 24/7 raida jaunākos un karstākos popmūzikas hitus un svaigākos popmūzikas zvaigžņu videoklipus. Jaunākie popmūzikas albumu apskati, populārāko skatuves mākslinieku notikumu apskati un dziesmu topi-tas viss jaunajā TV kanālā MCM Top.

Kidzone (testa)

Kidzone piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā no 0-14 gadiem. Aptuveni 60% no pieejamā satura ir Eiropas multfilmas, bet pārējie 40% satur citu valstu populārākās bērnu pārraides. Laikā no 6:00-22:00 kanālā iespējams skatīties multfilmas, bet pēc 22:00 kanāls piedāvā jauniešu popmūziku un dziesmu klipus.

Chaula.tv

Latvijas jauniešu veidots kanāls par jauniešiem aktuālām tēmām un notikumiem – izklaidi, izglītību, zinātnes sasniegumiem, mūziku, lielākajiem notikumiem kultūras un politiskajā dzīvē. Žurnālistu jomā iejutušies paši jaunieši.

Satori TV

Portāls satori sadarbībā ar Lattelecom piedāvā satori 10 gadu jubilejas kanālu. Sarunas par mūziku, teātri, kino un literatūru.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *