Interaktīvās TV populārzinātniskās pakas TV kanāli

Interaktīvās TV populārzinātniskās pakas TV kanāli.

Discovery Science

Discovery Science ir Discovery saimes kanāls, kas sniedz ieskatu zinātnieku, izgudrotāju, pētnieku un vienkārši ziņkārīgo cilvēku dzīvē. Turklāt, visi viņi ir ļoti atšķirīgi – kamēr vieni Discovery Science varoņi lauž galvu, meklējot Visuma problēmu risinājumus, citi interesējas, kas notiks, ka mikroviļņu krāsnī uzsildīt benzīnu. Jebkurā gadījumā, pateicoties neparastajai Discovery Science pieejai, daudzas sarežģītas lietas sāks jums likties daudz saprotamākas.

TLC

Ja uzskatāt, ka ceļošana ir gulēšana pludmalē, bet dzīvošana ir darbs/ģimene/tusiņš, tad jums noteikti nepieciešams kanāls TLC, kurš ne tikai paplašinās jūsu redzesloku, bet arī piedāvās ikdienā realizējamas idejas. TLC aizvedīs jūs uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Jums atliks tikai izvēlēties, ko no tā visa īstenot.

ID Investigation Discovery

ID Investigation Discovery ir jaunākais Discovery grupas kanāls (pastāv tikai kopš 2008. gada nogales). Tas saviem skatītājiem piedāvā raidījumus par pasaulē zināmākajiem noziegumiem, to izmeklēšanu un kriminālistikas analīzi.

Discovery World

Discovery World piedāvā pārraides, kas ietver ceļojumu, kultūras un vēstures tēmas. Reāli dzīvesstāsti un intervijas, iespēja sekot līdzi izmeklēšanas notikumiem, mistikas šovi, dokumentālās filmas un fakti.

Nat Geo Wild

Biedrība National Geographic jau kopš 1888. gada iedvesmo cilvēkus rūpēties par dabu un planētu. Tā ir viena no lielākajām zinātniskajām un izglītojošām bezpeļņas organizācijām pasaulē. Tās interešu loks ietver ģeogrāfiju, arheoloģiju un dabaszinātnes un tās mērķis ir sekmēt vides un vēstures saglabāšanu.

Наука 2.0

“Nauka 2.0” ir populārzinātnisks kanāls krievu valodā par pasaules zinātnes sasniegumiem. Kanāls ir veltīts unikāliem pētījumiem, šodienas un nākotnes tehnoloģijām, zinātniskajiem atklājumiem un inovācijām.

Travel Channel

Travel Channel piedāvā ceļojumus, kas iedvesmo, pārsteidz un izklaidē. Tie ļauj ne tikai iepazīt pasauli, bet iegūt brīnišķīgu pieredzi un saskatīt brīnumus tur, kur pārējie tos neredz. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *