Interaktīvās TV sporta pakas TV kanāli

Interaktīvās TV sporta pakas TV kanāli.

Спорт 1

Kanāls „Спорт 1” katru dienu piedāvā sporta tiešraides un pārraides. Skatītākās no tām ir Austrumeiropas komandu kvalifikācijas mači 2014.gada pasaules čempionātam futbolā, Krievijas futbola premjerlīga (augstākā divīzija), nPower Championship, Football League Show, Holandes čempionāts futbolā (augstākā divīzija), ATP 500, ATP 250, Majors un Europena Tour 2012 golfa turnīri, kā arī bokss, basketbols, skvošs u.c.

NBA TV

NBA TV ir Amerikas sporta kanāls, kas veltīts tikai un vienīgi basketbolam. Tas piedāvā ne tikai basketbola jaunumus un spēļu tiešraides, bet arī basketbola zvaigžņu dzīvesstila atspoguļojumu, iespēju sekot līdzi komandām sezonas laikā un atskatu uz vēsturiskajām spēlēm.

KHL

KHL TV kanālā iespējams redzēt visas KHL čempionāta aktuālās spēles un iepriekšējo gadu visinteresantākos un spraigākos hokeja mačus, kā arī analītiskās un ziņu programmas, intervijas ar KHL zvaigznēm. Savukārt Krievijas hokeja uzticamajiem faniem noteikti patiks tematiskās programmas, kas veltītas hokeja vēsturei.

Extreme Sport

Extreme Sport piedāvā spilgtākās un ekskluzīvākās pārraides, kurās piedalās gan iesācēji, gan pieredzējuši profesionāļi. Filmas, raidījumi, sacensības un aizkulišu apskati tādos sporta veidos kā slidošana, sērfošana, motosports, snovbords, slēpošana u.c.

Motors TV

MotorsTV ir TV kanāls, kas veltīts jaunumiem, dokumentālo filmu sērijām un visaptverošam apskatam auto un motosporta jomā. Šeit varat iegūt informāciju par motocikliem, motosporta kategorijām, laivām un lidmašīnām 24 stundas dienā 7dienas nedēļā.

Ginx TV

Kanāls „Ginx TV” ir pirmais starptautiskais kanāls, kurš veltīts tikai un vienīgi videospēļu nozarei. Tas raidīs gan īpašus šovus, informēs par jaunumiem spēļu pasaulē, piedāvās skatītājiem ekskluzīvas pārraides un iespēju redzēt un iepazīt labākos nozares spēlētājus. Programma piemērota gan vienkāršiem videospēļu faniem, gan pieredzējušiem veterāniem. Kanāls pieejams angļu valodā, bez subtitru izvēles.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *