Interaktīvās TV starptautiskās pakas TV kanāli

Interaktīvās TV starptautiskās pakas TV kanāli.

BBC World

BBC World ir kanāls, kas sniedz objektīvu viedokli par aktuālajiem jaunumiem pasaulē, biznesa notikumiem, pētniecisko žurnālistiku un piedāvā intervijas, kuras atklāj taisnību, slēptu aiz avīžu virsrakstiem.

BBC Entertainment

BBC Entertainment ir internacionāls Britu sabiedriskās televīzijas kanāls, kas demonstrē komēdijas, drāmas, vieglās izklaides programmu, realitātes šovus un bērniem domātas pārraides.

RTL

RTL ir viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas ir ļoti pieprasīts arī aiz tas robežām. RTL piedāvātās pārraides ir ļoti daudzveidīgas – te redzēsiet gan seriālus un filmas, gan analītiskos un humora raidījumus. Turklāt, visas Formula 1 sezonas garumā RTL piedāvā regulārās treniņu, kvalifikācijas un sacīkšu translācijas, kuras papildina intervijas ar F1 pilotiem un interesanti kopsavilkumi.

PRO 7

Pro7 ir otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kuras galvenais mērķis ir izklaides programmu pārraidīšana. Iespēja redzēt gan vācu, gan amerikāņu mediju zvaigznes.

SAT1

SAT1 ir Vācijas izklaides kanāls, kurš vērsts uz Vācijas auditoriju vecumā no 25-49 gadiem. Lielākoties koncentrējas un sporta notikumu apskatiem un pārraidēm.

Rai Uno

Rai Uno ir Itālijas nacionālais TV kanāls, kas ir viens no populārākajiem TV kanāliem Itālijā. Programma aptver vispārīgu interešu loku piedāvājot gan TV šovus un filmas, gan citu izklaidējoša un informējoša rakstura programmu.

France 2

France 2 ir Francijas nacionālais TV kanāls. Demonstrē seriālus, TV šovus un citu izklaidējoša rakstura programmu franču valodā.

Bloomberg

Bloomberg ir starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī apkopo un atspoguļo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.

Al Jazeera International

Al Jazeera International ir kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem Arābu pasaulē. Ieguvis diezgan skandalozu reputāciju pēc tam, kad bija vienīgais kanāls, kas vistiešāk atspoguļoja kara situāciju Afganistānā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *