Interneta Radio bez maksas

Populārākie un klausītākie interneta radio Latvijā iekš linc bez maksas. Izvēlies interneta radio, kuru klausīties internetā un klikšķini uz ikonas. Jums būs nepieciešams winamp vai windows media player, lai varētu klausīties interneta radio.

Linc atrodamas dažādi populāri Latvijas interneta radio un FM radio stacijas, kuras katrs interesants var klausīties bez maksas. Jums tikai nepieciešams dators, interneta pieslēgums un viena no programmām, lai varētu klausīties savu iemīļotāko radio.

Latvijas interneta radio

Latvijā ir pieejami daudz un dažādi interneta radio un FM radio stacijas. Interneta radio ir atrodama arī Latvijas Radio, kas ir valstij piederošs radio. Latvijas Radio 1 – Programmas saturu veido ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē, informācija un Latvijas politisko, sociālo, tautsaimniecības un kultūras dzīves jautājumu analīze, raidījumi bērniem, literatūra un raidlugas, kā arī reliģiskie raidījumi, folkloras mantojums un mūzika. Latvijas Radio 2 – Populārās latviešu mūzikas programma. Latvijas Radio 3 Klasika – klasiskā, mūsdienu, pasaules un džeza mūzika, kultūras raidījumi, ziņas. Latvijas Radio 4 Doma laukums – politika, mūzika un daudz kas cits krievu valodā. Latvijas Radio 5 Radio NABA – alternatīvās mūzikas radio kanāls jauniešu auditorijai. Radio NABA tiek izmantots arī Saeimas plenārsēžu pārraidīšanai. Linc interneta vietnē atrodami Latvijas populārākie un klausītākie radio, kur ikviens var atrast sev Tuvu radio staciju, kuru klausīties internetā.

Latvijas populārākās radio stacijas vienviet, kas piedāvā mūziku, ziņas, intervijas, dažādus konkursus un daudz ko citu. Ja zini, kādu populāru interneta radio, kuru esam piemirsuši pievienot, tad raksti mums un jau pavisam drīz arī Tavs iemīļotākais radio būs iekš linc interneta vietnes.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *