Interneta televīzija Latvijā

Kaut arī atrast populāru Latvijas televīzijas kanālu – LNT, LTV1 un LTV7 — tiešraides internetā nav nemaz tik grūti, šādai, brīvi pieejamai interneta televīzijai parasti ir vairākas nopietnas problēmas: slikta kvalitāte un nestabils savienojums. Bez tam, piemēram, draugiem.lv piedāvātā televīzija un citas Latvijā pieejamās online tv, vismaz pašlaik, piedāvā visnotaļ šauru interneta TV kanālu klāstu.

Pašlaik tieši Lattelecom piedāvātā interneta televīzija izceļas ar kvalitāti, stabilitāti un plašu kanālu klāstu. Tā, protams, ir maksas televīzija, taču Lattelecom interneta televīzijā ir kanāli, kurus nav iespējams atrast pat nevienā Latvijas kabeļtelevīzijā. Bez tam, Lattelecom online TV piedāvā, iespējams, pašu svarīgāko pakalpojumu daudziem skatītājiem — TV arhīvu –, kas pašlaik gan pieejams tikai Latvijas kanāliem.

Interneta televīzija Latvijā

Lattelecom televīzija piedāvā nebijušas iespējas, un to it sevišķi novērtēs sporta mīļi, kurus priecēs pieejamie ekskluzīvie sporta kanāli, kā, piemēram, KHL TV, sportacentrs.com TV un Eirosport. Hokeja fani var ar arhīva palīdzību noskatīties arī LTV translēto Rīgas “Dinamo” spēļu atkārtojumus, tāpēc viņiem online TV ir īpaši izdevīgs.

Savukārt filmu mīļotājiem noteikti iepatiksies ērtā filmu noma, kurā varat patiešām lēti iznomāt filmas. Taču varat arī lieki netērēties, jo Lattelecom interneta tv tāpat ir pieejami kanāli, kuros demonstrē tiešām jaunas filmas. Jums noteikti patiks Showtime kanāls — starp citu, to Latvijā translē tikai Lattelecom –, kurā līdztekus jaunajām filmām var iepazīties arī ar interesantāko amerikāņu humorā.

Interneta televīzijas galvenās priekšrocības, salīdzinājumā ar parasto televīziju, ir arī tīri praktiskas — piemēram, nav vajadzīgs televizors, interneta tv ir ērtāk pieejama programma, plašāka kanālu izvēle un jau pieminētais arhīvs. Bez tam, tv internetā var skatīties arī ar portatīvo datoru, tāpēc jūs varat noskatīties savu mīļāko pārraidi visur, kur vien pieejams pietiekami ātrs wi-fi tīkls — piemēram, kafejnīcā, universitātē, vai vienkārši kādā stūrī savā mājā, protams, ja jums ir pieejams bezvadu internets.

Pasūti Lattelecom interneta televīziju jau tagad, un skaties TV internetā pēc sirds patikšanas! Pasteidzies, jo pašlaik vēl ir iespējams Lattelecom online TV nedēļu izmantot bez maksas. 

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *