Interneta televīzija tavā telefonā, datorā un planšetē

Interneta televīzija nav nekas jauns, taču Lattelecom ir radījusi patiešām iespaidīgu servisu, kas attēla kvalitātē un lietojamībā spēj konkurēt ar tādiem ārzemju gigantiem kā amerikāņu Hulu vai angļu Demand Five. Bez tam, šo televīziju vari izmēģināt bez maksas. Šajā rakstā apskatīsim Lattelecom piedāvāto interneta televīziju kā tādu, kā arī to, kam šis piedāvājums varētu interesēt un ar ko tas ir izdevīgs.

Interneta televīzija telefonā, datorā un planšetē

Vairāk nekā 25 televīzijas kanālu

It sevišķi seriālu cienītājiem patiks skatīties iemīļotos seriālus tiešraidē. Piemēram, Showtime kanāls, kā arī Sony Entertainment Television piedāvā skatīties gan populārus vecos, gan panākumiem bagātus jaunos seriālus, no kuriem īpaši jāizceļ “Castle”, “Mad Men” “The Mentalist” (pēdējo varat skatīties arī latviski, kanālā LNT).

Mūzikas mīļotājiem pie sirds ies iConcerts piedāvātie koncerti, jo šajā kanālā varat skatīties uzstāšanās, sākot ar tādiem grandiem kā Beach Boys un beidzot ar mūsdienu popmūziku Kailijas Minogas personā vai mūsdienīgu rokmūziku The Shins un The Kooks izpildījumā.

Un tomēr, vairāk par visu, šķiet, Latvijas auditorijai patiešām patīk sports, kas nudien ir plaši pārstāvēts Lattelecom interneta televīzijā – tur jūs varat skatīties gan KHL, gan Sportacentrs.com, gan Eurosport kanālus, kas būs gana jebkura sportmīļa gaumei.

TV arhīvs aizņemtajiem, videonoma kinomīļiem

Interneta TV būtu drīzāk risinājums tiem, kam mājās nav televizora, ja vien tam nebūtu divu būtisku plusu. Tie ir videonoma un televīzijas arhīvs. Videonoma, kurā ir pieejams vairāk nekā 500 filmu visām gaumēm, izmaksā mazāk nekā četrus latus mēnesī, bet TV arhīvs pieciem Latvijas kanāliem nāk komplektā ar pašu interneta televīziju.

Tātad, savelkot galus kopā, interneta televīzija ir ērts veids, kā varat no datora, telefona vai planšetdatora skatīties vairāk kā 25 kanālus, skatīties televīzijas arhīvu tādiem Latvijas kanāliem kā TV5, LTV un LNT, kā arī īrēt filmas un skatīties tās uz nebēdu.

Kam šis pakalpojums ir paredzēts

Kaut arī visi, kam vien ir vēlme skatīties televīziju, noteikti no iTV būs ieguvēji, īpaši jauks šis pakalpojums ir planšetdatoru un viedtālruņu lietotājiem. Piemēram, iTV gan iPhone gan Android viedtālruņos, kā arī lielākajā daļā planšetdatoru. Ja mājās pirms tam ir bijuši strīdi par to, kas un kādu programmu skatīsies, tad ar interneta televīziju tādu vairs nav. Protams, zināmā mērā zūd kāda kripata sadzīvisko strīdu burvības… bet ieguvums, šķiet, ir tā vērts.

Izmēģini Lattelecom iTV bez maksas!

Lattelecom iTV ir bez maksas pieejams ikvienam, kam vien ir e-pasta adrese. Tagad ikviens var Lattelecom interneta televīziju izmēģināt trīs dienas par baltu velti. Izmēģini pašu jaunāko, ko spēj piedāvāt tehnoloģiju pasaule – izmēģini portablu, ērtu un, galvenais, aizraujoša satura pilnu televīziju jau tagad.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *