Interneta televīzija

Hokeja čempionāts, izslēgšanas spēles, futbola, hokeja un basketbola sezonas spraigākie mači – tas parasti ir tas, kāpēc televizoru pametušie pie tā atgriežas. Taču varbūt pie televizora nemaz nevajag atgriezties. Televīziju, tagad arī Latvijā, var skatīties internetā, un to visvieglāk var darīt, izmantojot Lattelecom interneta televīziju.

Interneta TV priekšrocības

Interneta TV ir vairākas vērā ņemamas priekšrocības.

Pirmkārt, tās ir tīri materiālas – viss, kas ir vajadzīgs, lai skatītos interneta TV, ir dators ar interneta pieslēgumu, turpretim parastajai apraidei ir nepieciešams dekoders un samērā jauns televizors – un bieži vien dekoderis nemaz nenonāk jūsu īpašumā, bet tiek īrēts.

Otrkārt, TV skatoties internetā, jūs iegūstat ar to, ka, ja skatāties TV portatīvajā datorā, varat vērot televīziju jebkur, kur ir pieejams interneta pieslēgums. Piemēram, ja jums jābūt ciemos pie sievasmātes vai vīratēva, bet tieši tad rāda “Grejas anatomijas” jaunāko sēriju vai kādu spēli, jūsu vienīgā cerība ir, ka viesistabā visi runās klusi, tas ir, ja vispār ļaus skatīties savu iemīļoto pārraidi. Taču ar interneta TV jūs varat kaut kur nolīst ar portatīvo vai jebkuru citu datoru, kuram pieejams internets, un uz nebēdu skatīties to, ko gribat skatīties.

Treškārt, arī cena interneta TV ir labāka. Izvēloties izdevīgāko piedāvājumu, par interneta TV ir jāmaksā tikai ap trīs latiem mēnesī, par to iegūstot iespēju skatīties 21 kanālu, neskaitāmus raidījumu atkārtojumus, u.t.t. Interneta TV cenu ar kabeļtelevīziju nevar salīdzināt, bet attēla kvalitāti var.

Lattelecom interneta televīzijā pieejamie kanāli

Pašlaik Lattelecom interneta televīzijā ir pieejams 21 televīzijas kanāls. Katra gaumei atradīsies kas piemērots Lattelecom piedāvātajā kanālu klāstā, piemēram, sportacentrs.com, Eurosport, kā arī KHL TV patiks sporta cienītājiem; ārzemju kanāli, kā Showtime, Sony Entertainment Television un MTV Europe noderēs tiem, kam patīk sekot jaunākajiem seriāliem; bet tiem, kam patīk zināt, noteikti patiks National Geographic un Discovery kanāli.

Var droši teikt, ka ikviens Lattelecom piedāvātajā kanālu klāstā atradīs ko interesantu – bez tam, kanālu skaits vienmēr var pieaugt – piemēram, nesen kanālu klāstam pievienojās arī PBMK (Pirmais Baltijas Mūzikas Kanāls).

Kopsavilkums

Interneta televīzija, kaut arī varbūt nav paredzēta milzīgu LCD televizoru īpašniekiem, kuriem būtu žēl atteikties no televīzijas iztērētās naudas dēļ, ir vērā ņemama alternatīva parastajai televīzijai – tā ir lētāka, pieejama visur, kur pieejams internets, kā arī sniedz piekļuvi raidījumu ierakstiem no vairākiem telekanāliem. Nemaz nepieminēsim to, ka ģimenē vairs nebūs strīdu par to, ko skatīties, jo skatīties varēs katrs savu. Lattelecom interneta TV vari nedēļu izmēģināt bez maksas – izbaudi jaunākās tehnoloģijas jau tagad!!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *