Interneta TV 2014. gadā

Televīzija internetā ir pieejama ne tikai caur pirātiskajiem translētājiem, bet arī pie televīzijas operatoriem. Latvijā interneta televīziju piedāvā Lattelecom un Baltcom. Abu piedāvājums ir līdzīgs, taču īsumā – Lattelecom izceļas ar papildfunkciju piedāvājumu, bet Baltcom ar piedāvāto kanālu skaitu. Cenas ir līdzīgas pie abiem operatoriem, taču Lattelecom televīzija pieejama arī tiem, kas nav šī operatora klienti.

Baltcom interneta TV

Baltcom interneta TV ir pieejams Baltcom klientiem. Ir divi piedāvājumi – viens ar 39, otrs ar 55 kanāliem. Jo vairāk kanālu, jo dārgāk. Baltcom interneta TV pieejams kā aplikācija App store vai Android store, tāpat iespējams to skatīties arī internetā, televīzijas operatora mājaslapā. Baltcom interneta TV galvenais trumpis ir tā lielais kanālu daudzums, taču vājā puse – maz papildfunkciju, kā arī pieejamība ekskluzīvi jau esošiem Baltcom klientiem. Praktiski vienīgā papildfunkcija šim interneta TV ir iespēja skatīties raidījumu no sākuma, kurpretim Lattelecom funkciju ir daudz vairāk.

Lattelecom interneta TV

Lattelecom interneta TV ir trīs piedāvājumi – tikai interneta TV, tikai filmu noma, kā arī kompleksais, kurā iekļauti abi. Pieejami 33 kanāli un 600+ filmas. Arhīvs, kas ļauj vērot 5 dienas vecus raidījumus, pieejams 17 kanāliem. Palaikam norisinās bezmaksas tiešraides, tiek piedāvātas bezmaksas filmas. Lattelecom interneta TV ir daudz vairāk papildfunkciju, produkts ir labāk nostrādāts. Lai skatītos Lattelecom interneta TV, nav nepieciešamas īpašas aplikācijas vai kas cits.

Tāpat piedāvātā informācija ir daudz visaptverošākā, tas ir, ja zināt, ka vēlaties skatīties Lattelecom interneta TV no planšetdatoriem vai citām ierīcēm, jūs ierīces savietojamību varēsit noskaidrot Lattelecom mājaslapā. Tāpat pieejams īpašs interneta televīzijas piedāvājums Samsung Smart televīzijas modeļiem. Lattelecom piedāvājums kopumā šķiet saistošāks klientiem – cena ir praktiski tāda pati, bet Baltcom gluži vienkārši nav tik lielas pieredzes nodrošināt šādu pakalpojumu. Tāpat noteikti gribēsit palaikam noskatīties kādu jaunu filmu, neatejot no televizora vai datora; ar Baltcom interneta televīziju tas nebūs iespējams.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *