Interneta TV jaunāko filmu piedāvājums

Lattelecom Interneta TV jaunāko filmu piedāvājums. Abonē Lattelecom filmu bibliotēku par Ls 3,85 mēnesī un skaties populārākās filmas par neticami zemu cenu!

INNOCENT VOICES 

Drāma

Notikumi risinās Salvadorā 20.gadsimta 80. gados. Vienpadsmit gadīgais Čava dzīvo kopā ar savu māti, māsu un brāli. Visapkārt ir karš. Naktīs notiek sprādzieni un ugunsgrēki, tiek nogalināti viņa draugi, ar kuriem diendienā tika spēlētas spēles. Un tiklīdz viņam paliek divpadsmit gadu, viņš tiek iesaukts armijā.

BODY ARMOUR 

Spriedzes filma

Spriedzes pilns trilleris, kura galvenais varonis ir profesionāls miesassargs Džons Ridlijs. Viņam nākas pieņemt negaidītu darba piedāvājumu – apsargāt ietekmīgu cilvēku, noziedznieku Lī Maksvelu, kurš vainojams viņa ģimenes un karjeras sagrāvē.

WATER
Drāma

Filmas varone ir jauna indiešu meitene, kura kļūst par atraitni. Ievērojot  XX gs. 30. gados Indijā valdošās tradīcijas, viņai turpmākā dzīve jāpavada ašramā (sava veida klosterī).

LE CACTUS
Komēdija 

Emocionāla, arī komiska franču filma par diviem draugiem un pretmetiem – vitālo Patriku un hipohondriķi Sami, kurš vienmēr juties sava drauga spožuma paēnā.

ONE DAY 
Romantika  

Stāsts par diviem jauniem cilvēkiem Emmu un   Deksteru, kuri satiek viens otru izlaiduma vakarā un turpina tikties reizi gadā šajā pat dienā arī daudzus gadus pēc liktenīgā izlaiduma.

THE CONSPIRATOR
Drāma 

Mērija Sarreta ir vientuļa sieviete, kas apsūdzēta par līdzdalību sazvērestības organizēšanā, kas paredzēja nogalināt prezidentu Linkolnu. Tā kā visa tauta vēršas pret viņu, Marijai ir jāpaļaujas uz savu advokātu, kas negribīgi aizstāv viņas tiesības, lai nonāktu pie patiesības un pierādītu savu nevainību.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *