Interneta TV mobilajās ierīcēs

Lattelecom interneta televīzija ir skatāma arī mobilajās ierīcēs. Jums nav nepieciešamas papildus ierīces vai programmas, lai varētu skatīties interneta TV mobilajās ierīcēs. Atver interneta pārlūku savā viedtālrunī vai planšetdatorā, ej uz Lattelecom interneta TV un skaties TV augstā kvalitātē.

Interneta TV kanāli

Interneta TV piedāvā gan Latvijas TV kanālus, gan populārus ārzemju TV kanālus. Interneta TV pieejami tādi kanāli, kā LTV, LTV7, LNT, TV5,  Kanāls 2, Pirmais Baltijas Kanāls, NTV Mir, Ren Baltija, Showtime, Sony Entertainment Television, Nickelodeon, Eurosport, KHL, Discovery Channel,  National Geographic, Discovery Science, MTV Europe, 1 Baltijas mūzikas kanāls, RTL un citi.

Interneta televīzija mobilajās ierīcēs saviem skatītājiem piedāvā 16 TV kanālus, bet kopumā ir pieejami 22 TV kanāli.

TV pārraižu arhīvs

Interneta TV kanāliem tagad ir pieejams arī pārraižu arhīvs. TV pārraižu arhīvs arī internetā – piecu populāru kanālu (LTV1, LTV7, LNT, TV5 un Kanāls 2) TV raidījumu arhīvu, kurā vari noskatīties pēdējo 5 dienu raidījumus sev vēlamā laikā.

Lattelecom interneta TV ir piemērota Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir svarīga kvalitāte, plaša un mūsdienīga funkcionalitāte un iespēja skatīties TV sev ērtā vietā un laikā.

Komentāri (2)

Soofii

June 26th, 2012 at 5:16 am    


sveiki! es dzivoju Francijas didnoievs un ari velos redzet sos kanalus caur ineta starpniecibu. Vai tas ir iespejams? Un kā?Es redzu tikai tv3 tiešraidi ziņām un tas ir viss .vai tiešām nav nekadu iespeju redzet?P.S. Es veletos saņemt atbildi uz norādīto e-pastu! PAĻDIES!

TV

June 28th, 2012 at 6:34 pm    


Diemžēl nav, jo to aizliedz autortiesības. Ja nu vienīgi pirāti piedāvā šādu iespēju…

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *