Jim Jam

Jim Jam ir 2006. gadā Itālijā dibināts multfilmu/bērnu kanāls, kas izpelnījies popularitāti arī Latvijā, tāpēc pieejams Lattelecom Interneta, Virszemes un Interaktīvajās televīzijās. Tas ir īpaši pieprasīts pirmsskolas vecuma bērnu vidū, turklāt labas atsauksmes par šo kanālu var dzirdēt ne tikai no bērniem, bet arī viņu vecākiem. Tas, atšķirībā no citiem multeņu kanāliem, raida 24 stundas diennaktī visu nedēļu. Latvijā tas pieejams krievu valodā.

Ko rāda Jim Jam TV kanāls?

Jim Jam rāda izglītojošas, saistošas un smieklīgas pārraides, kas ļauj jūsu bērniem apgūt jaunas lietas jautrā veidā. Jim Jam ļauj bērniem dziedāt un dejot līdzi, kā arī apgūt jaunas lietas par pasauli kopā ar “Celtnieku Bobu”, “Balerīnu Anželīnu”, “Osvaldu” un citiem. Pieejamas arī pārraides par dabu – “Dzīvnieki – mana ģimene”, “Ieskatīsimies jūrā” un citas. Vārdu sakot, Jim Jam ir visnotaļ labs televīzijas kanāls ikvienam, kurš vēlas, lai bērni ne tikai netraucētu, kad sēž pie televizora, bet arī tiem, kas rūpējas par to, kādā informācijas telpā tad viņi savu bērnu atstāj. Citas pārraides, kas Jim Jam kanālā jāizceļ, ir, piemēram, “Tomass un viņa draugi”, “Maģiskā atslēga”, “Bendžamina ferma” un daudzas citas. Tās nekad nebūs vienkārši izklaidējošas, bet vienmēr ļaus bērnam kaut ko apgūt – un tādam galu galā vajadzētu būt jebkura bērnu kanāla mērķim. To labi pierāda arī atsauksmes no Lattelecom foruma: “Ideāls kanāls priekš bērniem – bez dumībām un vardarbības.”

Kur skatīties Jim Jam?

Jim Jam ir pieejams Lattelecom televīzijā – Interaktīvajā un Virszemes televīzijā to varat skatīties, pasūtot Bērnu paku. Ja jūsu atvase izmanto datoru (vai mēdzat datoru savienot ar televizoru), tad varat to skatīties arī Interneta televīzijā, kurā pieejams arī Latvijas kanālu raidījumu arhīvs un daudzas citas lietas. Arī Interaktīvā televīzija piedāvā, piemēram, ierakstīt pārraides un vispār vairāk kontrolē savus televīzijas skatīšanās paradumus. Ļauj savam bērnam apgūt to, ko nozīmē pasaule, vēl pirms viņš dodas tajā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *