K1 filmu TV kanāls

K1 ir filmu kanāls, kurā skatītāji var vērot gan labākās Holivudas filmas, gan Eiropas kino pērles. K1 TV kanālā gandrīz visu diennakti. K1 ir Igaunijas kanāls, kurā rāda filmas gan krievu, gan angļu valodā. Pieejami arī igauņu valodas subtitri. Tajā rāda visdažādākā rakstura filmas, piemēram, komēdijas, drāmas, dokumentālās filmas un daudzus citus labumus.

Ko var redzēt K1 kanālā?

K1 kanāls, kā teikts, veltīts visdažādāko žanru filmām. Pārsvarā tās ir pēdējās desmitgades filmas, biogrāfiskas drāmas, trilleri, taču ļoti maz šausmu filmu. Tā, piemēram, pašreizējā piedāvājumā ir slavenā Looper, pāris biogrāfikās filmas, viena par Seržu Geinsbūru, otra par Koko Šanelu, vēl viena par Dž. K. Roulingu, Harija Potera sērijas grāmatu autori. Interesanti, ka plaši pārstāvēti ir starptautiskie projekti, piemēram, ASV un Eiropas valstu kopprodukti. Nepelnīti maz vietas atvēlēts austrumu kino, piemēram, ne Ķīnas, ne Japānas, ne Korejas filmu piedāvājumā pašlaik nav. Lai gan K1 kanāla saturs varētu būt daudz raibāks, tas tomēr ir pietiekami saistošs ne tikai vidusmēra skatītājam, jo jāuzsver rūpīgums, ar kuru K1 veidotāji piegājuši atlasei.

Kur skatīties K1 kanālu?

K1 skatāms pie vairākiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Lattelecom. Lattelecom Interaktīvajā televīzijā kanālam ir iespējams nomainīt valodu, taču diemžēl konkrētajam kanālam nav pieejams pārraižu arhīvs un citas funkcijas, ko varētu gaidīt no mūsdienīga kino.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *