K2 TV kanāls

K2 ir Igaunijas televīzijas kanāls, kas pārraida filmas no Krievijas. K2 kanālā rāda lielās kaimiņzemes komēdijas, trillerus, vēsturiskās drāmas, kā arī daudz ko citu. K2 raida katru dienu, no 10 rītā līdz pusnaktij. Kanāls ir viens no retajiem, kas veltīti tieši Krievijas kino, tādēļ, lai ko domātu par politisko situāciju, tas ir kulturāla vērtība.

K2

Ko rāda K2 kanālā?

K2 kanālā redzamas pēdējo desmitgažu Krievijas filmas. Padomju mantojums pārstāvēts netiek. K2 piedāvā praktiski vienīgo legālo veidu, kā skatīties jaunāko Krievijas kino, jo DVD diskos Centrālās stacijas tunelī un Centrāltirgū jaunākās filmas legāli dabūt var reti. K2 kanālā pašlaik skatāmas tādas atzinību guvušas Krievijas filmas kā Невинные создания, Тот, кто гасит свет, un citas, kas šķeļ gaismu uz brīžiem nesaprotamo zemi, kas iemieso sevī pa daļai no austrumiem un rietumiem. Kanāls paredzēts vairāk, šķiet, krievvalodīgajai auditorijai, tāpēc tur redzamas pārsvarā komēdijas un “krimiķi”, lai gan palaikam parāda arī kādu drāmu. Tāpat redzamas arī vēsturiskas filmas, kas balstītas Krievijas klasiķu literatūras pieminekļos.

Kur skatīties K2 kanālu?

K2 kanālu var skatīties pie vairākiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Lattelecom un Baltcom. Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, skatoties K2 filmu kanālu, varat veikt raidījumu ierakstus līdz pat 7 dienām, kā arī attīt uz filmas sākumu. Tāpat varat izmantot pārraižu arhīvu, piekļūstot filmām, kas rādītas veselu nedēļu iepriekš.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *