Kanāls 2 – izklaides kanāls 2

Kanāls 2 – mūsdienīga izklaide mūsdienu skatītājam, agrāk pazīstams kā Latvijas Mūzikas kanāls, ir ar LNT asociēta televīzijas programma, kas atpazīstams laikam kļuvis ar “OKartes skatuves” palīdzību – tieši Kanālā 2 varējām vērot šo tik populāro realitātes šovu. Kanāls tika dibināts 2006. gadā, un kopš tā laika priecējis skatītājus ar nepārtraukti plūstošām latviešu melodijām ēterā, kā arī tādiem raidījumiem kā “Cīņas klubs” un “OKartes skatuve”.

Ko varam skatīties “Kanālā 2”?

Kaut arī no pirmsākumiem šajā televīzijā rādīja galvenokārt pašmāju mūzikas labumus, kā arī koncertierakstus (starp citu, pats kanāls kādu laiku uzņēma Latvijas izpildītāju koncertierakstus HD kvalitātē), tagad kanāla repertuārs ir manāmi paplašinājies un, lai arī nav skaidrs vai uz laimi vai nelaimi, Kanāls 2 vairs nav saucams par tematisko kanālu, bet drīzāk par kanālu ar muzikālu ievirzi.

Pašlaik no tīri muzikālā repertuāra Kanāls 2 ir pievērsies arī seriāliem, un mūzika vairs neaizņem lielāko daļu no kanāla raidlaika. Šajā programmā iespējams skatīties gan mūziku, kas tradicionāli biežāk tiek pārstāvēta ar latviešu izpildītājiem, gan pasaulslavenus seriālus, kā, piemēram, “Smolvila”, “Amerikāņu ģimenīte”, “Detektīve Veronika Mars”, “Radīti skatuvei” (angliski — “Glee”), u.t.t.

Kā varam skatīties “Kanālu 2”?

Kanāls 2 pašlaik ir pieejams aptuveni 600 000 mājsaimniecībās Latvijā. Tas ir pieejams “Lattelecom”, “Baltcom”, “Izzi”, “Viasat”, kā arī dažu reģionālo kabeļoperatoru klientiem. Tātad, ja jums ir pieslēgta televīzija, visdrīzāk vajag tikai painteresēties par kanāla pieejamību pie sava operatora. Internetā Kanāls 2 ir pieejams “Lattelecom” piedāvātajā interneta televīzijā.

Druskas iz vēstures

Lai arī 2006. gadā šo kanālu izveidoja LNT īpašnieki, 2012. gada Janvārī LNT — tas nozīmē, ka arī TV5 un Kanāls 2 — tika pārdots TV3 īpašniekiem Modern Times Group. Tas, savukārt, liek domāt, ka diezin vai paplašināsies kanāla latviskais repertuārs. Pozitīvā puse šim darījumam gan jau būs tāda, ka “OKartes skatuves” jaunajai sezonai būs vairāk līdzekļu.

Komentāri (2)

Brigita

March 27th, 2013 at 6:02 pm    


Kādēļ nevaru sestdienas vakaros skatīties raidījumu -x faktors-.Kādēļ man jāskatās veci o kartes raidījumi.Grūti nobeigt vienu raidījumu,tad sākt citu.Programmā raksta vienu,bet pārraida ko citu.????

TV

April 2nd, 2013 at 2:49 pm    


Piekrītu! Žēl, ka tā notiek …

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *