KHL TV kanāls

Kaut arī Rīgas “Dinamo” vairs nepriecē fanus ar savu sniegumu, hokejs paliek hokejs arī tad, ja fanojat par kādu citu komandu vai par pašu sporta veidu. KHL kanālā varam vērot Kontinentālās hokeja līgas spēles un raidījumus par hokeju, hokejistiem un visu, kas saistās ar šo īstu vīru (un uzņēmīgu sieviešu) sporta veidu.

Ko varam skatīties KHL TV kanālā?

KHL kanāls sāka apraidi 2009. gada 1. oktobrī un kopš tā laika pārraida regulārās sezonas un izslēgšanas sēriju spēles, kā arī dažādus tematiskos raidījumus, intervijas ar KHL veterāniem, labākās iepriekšējo gadu spēles un “zelta spēles” no PSRS hokeja laikiem. Turklāt tiek pārstāvētas arī Krievijas augstākās hokeja līgas un jaunatnes hokeja līgas spēles.

KHL kanāls neapstrīdami ir viens no retajiem kanāliem Eiropā un vispār pasaulē, kas visaptveroši aplūko daudzu iemīļoto, ar ripu spēlēto sporta veidu. Ikviens, kas sevi uzskata par hokeja fanu un interesējas gan par Rīgas “Dinamo”, gan Latvijas spēlētāju, gan citu KHL komandu gaitām, būs iepriecināts par KHL piedāvāto raidījumu repertuāru.

Izsakoties konkrētāk, KHL kanālā bez pašām hokeja spēlēm atrodami raidījumi, kā, piemēram, “Жизнь”, kas apskata slavenu hokejistu dzīvi ārpus laukuma, “Хоккейная академия”, kas rāda hokeja meistarklases bērniem un pieaugušajiem, kā arī “Путеводиель КХЛ”, kas izseko dažādu KHL klubu vēsturi. Atrodami arī citi tematiskie raidījumi, kas noteikti būs interesanti ikvienam hokeja interesentam, it sevišķi tiem, kurus saista Krievijas hokejs un lielajā kaimiņvalstī iedibinātās hokeja tradīcijas.

Kur skatīties KHL TV kanālu?

Kaut arī kādu laiku atpakaļ KHL kanāls nebija pieejams kabeļu un digitālās televīzijas komplektos, pašlaik to piedāvā, piemēram, tādi pakalpojumu sniedzēji kā Baltcom, Livas un Lattelecom. No šiem piedāvājumiem jāizceļ Lattelecom interaktīvā televīzija, kas ļoti vienkārši ļauj saglabāt iemīļotās pārraides vēlākai skatīšanai.

Turklāt KHL kanālu iespējams skatīties arī internetā. Lattelecom.tv piedāvātās iespējas ir atsevišķa raksta vērtas, taču pietiks ar to, ka, izmantojot Lattelecom interneta televīziju, jums būs pieeja gan dažu kanālu ierakstu arhīvam, gan kvalitatīvai KHL kanāla tiešraides straumēšanai, gan ērti lietojamām programmām, gan dažādiem citiem labumiem.

Lattelecom interneta televīzija palīdzēs gan gadījumos, kad nav televizora (vai negribas izsviest naudu kabeļtelevīzijas iegādei, ja televizoru skatāties reti), gan tad, kad par televizoru bieži jo bieži rodas ķīviņi. Ar Lattelecom interneta televīziju jūs varat lēti un ērti skatīties visas KHL spēles, nebaidoties, ka otrā pusīte neļaus skatīties kādu spēli.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *