Kidzone TV kanāls bērniem

Kidzone TV ir igauņu televīzijas kanāls bērniem, Latvijā pieejams latviešu un krievu valodās. Tas dibināts 2013. gadā, bet Latvijas tirgū ienācis 2014. gada janvārī. Bērniem drošajā kanālā no 6 līdz 22 rāda multfilmas, savukārt pa nakti tiek rādīta jauniešu mūzika un citi labumi. Lielākā daļa kanāla repertuāra ir Eiropas multfilmas (60%), savukārt pārējie 40% atvēlēti pārējās pasaules populārākajām bērnu pārraidēm. Kidzone ir pieejams pie vairākiem kabeļtelevīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom un Baltcom. Kanāls pieejams vairākās valodās, tajā skaitā latviešu.

Ko skatīties Kidzone TV?

Kidzone TV kanāls bērniem

Kā minēts, Kidzone skatāmas neskaitāmas populāras un ne tik zināmas multiplikācijas filmas. Šķiet, ka vispopulārākā multfilma, kas skatāma Kidzone TV, ir My Little Pony: Friendship is Magic, kam seko tādas multfilmas kā Mona the Vampire, Horrid Henry, Little Topsy, Lego Ninjago, Amazing spiez, Monster Buster Club, Oscar’s Oasis, Thomas & Friends, kā arī daudzas, daudzas citas. Kā redzams, lai gan multfilmu piedāvājumā ir liela Rietumu ietekme, tas tomēr ir gana raibs un gana piemērots arī Latvijas jaunajiem skatītājiem, kam ir īpašas prasības pret saturu. Kidzone TV ir drošs kanāls, un tajā skatāmajās pārraidēs nav vardarbības, tāpēc varat šim kanālam droši uzticēt savus bērnus.

Lai gan Kidzone TV piedāvājums ir gana plašs, lielākā problēma ir ar satura dažādību pa dienām. Kamēr kanāls vēl ir jauns, liela daļa no pieejamajām pārraidēm atkārtojas katru dienu, tādējādi padarot kanālu nedaudz garlaicīgāku, nekā pienāktos. No otras puses, bērni tomēr var izvēlēties sekot savām mīļākajām pārraidēm katru dienu, tādējādi var iegadīties, ka, kamēr dodaties uz aerobiku, bērns būs pielipis televizoram un jums nevajadzēs lieki satraukties, ko jūsu atvase dara mājās.

Kidzone TV iespējams skatīties gan Baltcom, gan Lattelecom televīzijā. Lattelecom piedāvā skatīties Kidzone TV gan internetā, gan interaktīvajā televīzijā, kā arī virszemes televīzijā. Interaktīvajā un virszemes televīzijā Kidzone TV pieejams bērnu pakās. No šiem trijiem skatīšanās veidiem jāizceļ interaktīvā televīzija, kurā pieejami 110 kanāli, kā arī neskaitāmas opcijas, piemēram, raidījumu ierakstīšana un citas.

Komentāri (6)

martins

July 30th, 2015 at 1:23 pm    


man loti patik skatities multfilmu caks un draugi un ari neganto henriju

Daniels

August 2nd, 2015 at 7:48 am    


Ļoti labs kanāls man vis labāk patīk Lego ninjago

TV

August 11th, 2015 at 8:13 am    


Paldies par atsauksmi!

Samanta

November 16th, 2015 at 4:25 pm    


Man ir neliela sūdzūba. Šī sūdzība ir tāda, ka Jūs savā kanālā 15.11.2015 parādījat jaunu Lego Ninjago sēriju,tas protams ir labi, bet kāpēc 16.11.2015 Jūs parādījāt atkal vecu sēriju?! Lūgums rādiet jaunās sērijas. Atbildi uz samanta2b@inbox.lv

Samanta

November 16th, 2015 at 4:26 pm    


loti labs kanals kopuma

Samanta

March 12th, 2016 at 4:12 pm    


Sveiki man ļoti patīk Jūsu kanāls! Man vislabāk patīk Lego Ninjago un My little pony, bet kad Jūs rādīsiet vēl jaunākas Lego ninjago sērijas? Es zinu ka ir vēl jaunākas par šīm ko tagad rāda.Tās saistītas ar Skypirates utt. Lūdzu rādiet tās!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *