Kur skatīties Rīgas Dinamo spēles?

Jau tika ziņots, ka «Modern Times group» (MTG) ir ieguvis tiesības translēt Rīgas Dinamo un KHL spēles. Tas nozīmē, ka Rīgas Dinamo spēles vairs nevarēs redzēt LTV7 kanālā. MTG Rīgas Dinamo un KHL spēles translē Viasat Sport Baltic un TV6 kanālos.

Kur skatīties Rīgas dinamo spēles?

Rīgas dinamo spēles internetā

Tu vari skatīties Rīgas Dinamo spēles KHL interneta TV kanālā – augstā kvalitātē. KHL TV kanālā iespējams redzēt visas KHL čempionāta aktuālās spēles un iepriekšējo gadu visinteresantākos un spraigākos hokeja mačus, kā arī analītiskās un ziņu programmas, intervijas ar KHL zvaigznēm.

Rīgas Dinamo spēles Viasat Sport Baltic un TV6 kanālos

Rīgas Dinamo izbraukuma spēles tiks translētas Viasat Sport Baltic (tiešraidē), bet TV6 kanālā – mājas spēles (tiešraidē). Lētāks risinājums ir skatīties Rīgas Dinamo spēles KHL kanālā, kas pieejams gan interneta TV, gan interaktīvajā TV, virszemes TV, satelīttelevīzijā un kabeļtelevīzijā.

Skaties Rīgas Dinamo spēles bez maksas

Interneta TV piedāvā 3 dienas skatīties interneta TV bez maksas. Interneta TV ir pieejama tikai Latvijas teritorijā. Interneta TV var skatīties ne tikai datora ekrānā, bet arī mobilajos telefonos un planšetdatoros. Interneta TV bez maksas ir pieejama atsevišķiem Lattelecom mājas komplektiem. Izvēlies Lattelecom mājas komplektu, lai varētu skatīties Rīgas Dinamo spēles interneta TV bez maksas.

Komentāri (2)

Juris Eglītis

March 17th, 2014 at 11:00 am    


Bardaks ka nevar redzēt tik svarīgu spēli pa TV6 vai tv7

TV

March 18th, 2014 at 9:57 am    


Tagad arī baltcom piedāvā interneta TV. Baltcom interneta TV ir pieejams tikai Baltcom interneta TV klientiem un tajā ir pieejami TV3, TV6 un citi TV kanāli, Lattelecom nav pieejami šie TV kanāli, jo Jūs jau redzat, kādas ir MTG un Lattelecom attiecības.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *