Labs gads

ASV, 2006, filma Labs gads ir romantiska komēdija. Šo filmu piedāvā skatīties TV3. Filmu savos TV ekrānos skatieties sestdien, 2010. g. 4. decembrī plkst. 22:40.

Labs gads (A Good Year)

Filmas Labs gads režisors ir Ridlijs Skots, bet lomās Alberts Finijs, Rasels Krovs (filmā: Investīciju eksperts Makss Skiners), Reifs Spols Fredijs Haimors un citi populāri aktieri.

Filma stāsta par kādu investīciju ekspertu vārdā Makss Skiners, kurš dodas uz Provansu, lai aprūpētu nelielu vīna dārzu, ko mantojis no sava nelaiķa tēvoča. Tad Makss Skiners tiek atlaists no darba, jo ir radušās aizdeomas par krāpšanu, kā rezultātā Makss nolemj apmesties uz dzīvi namā, kur aizritējusi liela daļa viņa bērnības. Tas arī nav viss, jo negaidot uzrodas jauna sieviete no kalifornijas, kas apgalvo, ka ir mirušā tēvoča ārlaulības meita un protams arī vīna dārza likumīgā īpašniece.

Filma diemžēl online TV nebūs redzema, jo tā sāksies 22:40. TV3 online televīzija šajā laikā nedarbojas. Tas nozīmē, ka ja ir interese redzēt šo filmu, tad noteikti 22:40 ir jāieslēdz televizors un jāskatās šī romantiskā komedija.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *