Lattelecom interneta televīzija

Skatīties TV internetā vairs nav tik grūti, jo Lattelecom piedāvā pārsteidzoši vienkāršu risinājumu, ļaujot skatīties televīziju tiešsaistē. Pat ja neesat datorspeciālists, televīzijas skatīšanās internetā ir pārsteidzoši viegla un, vismaz Lattelecom gadījumā, arī lēta. Šajā rakstā apskatīsim to, kāpēc ikvienam ir vērts izmēģināt Lattelecom jaunāko pakalpojumu — interneta televīziju.

Interneta televīzijas (Online TV) priekšrocības:

● Visi kanāli vienkopus
Lattelecom piedāvā viegli izmantojamu interfeisu, kurā vienkopus var pārlūkot videonomu, pieejamos kanālus un programmu arhīvu.
● Arhīvs atsevišķiem kanāliem
Pašlaik Lattelecom piedāvā arhīvu sekojošajiem kanāliem: LTV1, LTV7, LNT, TV5 un Kanāls 2. Arhīvā ir pieejami raidījumu, seriālu un filmu ieraksti, kurus vienmēr varat noskatīties sev ērtā laikā.
● Labāko ārzemju seriālu tiešraides
Neskaitot iepriekš minētos kanālus, Lattelecom interneta TV ir pieejamas dažādu ārzemju kanālu tiešraides. Bez pazīstamākajiem Krievijas kanāliem — Ren TV un NTV Mir –, ir pieejami arī tādi ārzemju kanāli kā Showtime, Sony Entertainment TV un Nickelodeon. Sporta mīļiem īpaši patiks sportacentrs.com kanāls, kā arī KHL TV.
● Ērti pieejama televīzijas programma un citas ekstras
Vienā lapā, zem televīzijas tiešraidēm, ir pieejama arī ērti pārlūkojama TV programma, kas padara skatīšanos un laika plānošanu daudz ērtāku.
● Ērta videonoma
Vēlies noskatīties kādu filmu tiešsaistē, bet nezini, kur lai sāk? Lattelecom piedāvā plašu filmu klāstu par saprātīgām cenām. Papildus filmas aprakstam, var redzēt arī imdb.com — pasaulē populārākās kino lapas — lietotāju doto vērtējumu filmai.
● Augsta kvalitāte
Ikkatrs, kura interneta pieslēguma ātrums pārsniedz 2.5mbit/s, var skatīties kanālus augstākajā pieejamajā kvalitātē, kas ir tāda pati vai labāka par parastās televīzijas kvalitāti.

Kāpēc pieteikties jau tagad?

Pašlaik online tv vēl ir gana “zaļš”, tāpēc Lattelecom piedāvā 7 dienu izmēģinājuma periodu jebkuram interesentam — taču pasteidzies, jo piedāvājums nevilksies mūžīgi!

Lattelecom interneta televīzija

Skatīties TV internetā ir daudzkārt ērtāk, nekā skatīties to savā televizorā. Plašais kanālu klāsts un papildus ērtības nodrošina lieliskas izjūtas, skatoties Latvijā pirmo nopietno interneta televīziju. Piesakies arī tu jau šodien!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *