Latvieši valodas torrentu portāli

FanoJa runājam par latviešu valodas torrentu portāliem, tad runa nav tikai par latviešu valodu. Arī Latvijā radītais materiāls šeit tiek ņemts vērā. Bieži vien, Latvijā radītais saturs nemaz netiek tulkots citās valodās, vai tiek tulkots tikai krievu valodā.

Lai atrastu kādu konkrētu filmu tieši latviešu valodā var nākties diezgan nopūlēties. Ne vienmēr viss ir pieejams latviešu valodā, bet, kā jau minēts, ir iespējams atrast dažādus failus ar subtitriem vai skaņu celiņiem latviešu valodā. Šajā ziņā jāsaka, latviešu valoda pasaulē nav tik populāra, lai īpaši nopūlētos ievietojot šādas valodas saturu lielākos pasaules torrentu portālos. Taču arī tur, ir iespējams atrast kādu filmu latviešu valodā. Lielākas izredzes šādas filmas atrast ir tad, ja meklējat kādu Latvijā radītu filmu. Tad, tās oriģinālvaloda ir latviešu un tā ir vieglāk atrodama šajā valodā.

Latvijā nav ļoti liela torrentu lietotāju bāze, ne tad, ja ņemam vērā pārējo pasauli. Taču tas nenozīmē ka šajā jomā atpaliekam no pārējās pasaules. Savā ziņā, pētot torrentus latviešu valodā varam spriest arī par latviešu valodu kopumā, cik tā ir populāra interneta lietotāju vidū un tamlīdzīgi. Bet pamatā, protams, torrenti nav tam domāti, tie ir domāti izklaidei un vajadzīgā iegūšanai, par laimi, arī latviešu valodā varam iegūt lielāko daļu no visa kas ir nepieciešams.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *