Latvijas Radio 4 – Doma laukums

Latvijas Radio ir nacionāla mēroga radiouzņēmums, kas dibināts 1925. gada 1. novembrī. Šobrīd tas nodrošina četras pamatprogrammas un vairākas mākslinieciskās struktūrvienības, kas guvušas augstus sasniegumus savās darbības jomās. Latvijas Radio 4 – Doma laukums raida krievu valodā un citās Latvijā dzīvojošo tautu mazākumtautību valodās.

Klausīties Latvijas radio 4

Latvijas Radio 4 – Doma laukums var klausīties izmantojot Windows Media Stereo, Windows Media Mono, WinAmp AAC, WinAmp MP3, kā arī caur Real Media: Windows Media Stereo – mms://lr3w.latvijasradio.lv/pplr3 Windows Media Mono – mms://lr3ws.latvijasradio.lv/pplr3s WinAmp AAC  – http://lr3mp0.latvijasradio.lv:8006/listen.pls WinAmp MP3 – http://lr3mp0.latvijasradio.lv:8004/listen.pls Real Media – http://www.latvijasradio.lv/realaud/klasika.ram

Latvijas Radio 4 (LR4) Domu laukums

Latvijas Radio 4 Domu laukums (LR4) ir krievvalodīga Latvijas Radio sastāvdaļa. Tās sauklis ir: “Ваше пространство и Ваше время” – “Jūsu telpa un Jūsu laiks”. Latvijas Radio 4 iespējams klausīties krievu un citu ārzemju valodu mūziku, kā arī ziņas krievu un dažreiz arī citu mazākumtautību valodās. LR4 ir sabiedriskais medijs, tādēļ tajā, protams, jūtams “valstiskais pasūtījums”. Pēc tns datiem LR4 klausās kādi 6,5 procenti Latvijas radio klausītāju (2014. gada ziema), kas to padara par 4. klausītāko radiostaciju Latvijā.

Latvijas Radio 4 – programma, cilvēki

Latvijas Radio 4 ik pa pusstundu vai stundu tiek pārraidītas ziņas, kā arī programma “Домская площадь”, kurā tiek apspriestas ģeopolitikas, valodas un lokāla mēroga aktualitātes. Tāpat ļoti interesanta ir vakaru programma “Литературные прогулки”, kurā tiek apskatīta gan pašmāju krievvalodīgā, gan ārzemju literatūra, kas sarakstīta krievu valodā. Aleksandrs Aleksejevs savukārt vada sarunu šovu “Александр-студия”, kurā tiek pārrunātas mazākumtautībām interesantas tēmas. LR4 ne velti ir viens no populārākajiem radio Latvijā – tam ir spēcīgas ētera personības. Sākot ar Diānu Spinu, pieminēto Aleksandru Aleksejevu un Olgu Dragiļevu, LR4 personību ansamblis ir aktīvs, atraktīvs un māk pasniegt savu viedokli tā, ka nepaliek slikta garša mutē. LR4 nodrošina, ka vismaz radio viļņos Latvijā būs dzirdama krievvalodīga stacija, kas nepārstāv tikai Kremļa viedokli.

Latvijas Radio 4 – Doma laukums dzirdēsi populāras krievu un ārzemju dziesmas, kā arī dažādas ziņas un raidījumus. Klausies Latvijas Radio 4 – Doma laukums interneta radio bez maksas, lai būtu pirmais, kas uzzin par jaunumiem Latvijā un Pasaulē.

Komentāri (1)

Viktorija

May 16th, 2014 at 8:05 am    


Labdien! Jautājums Agruma kungam no KDS. Vai Jūs piekrītat, ka Latvija ir izgājusi no ekonomiskās krīzes kā to apgalvo pastāvošā vara? Ko par to patiesībā domā Eiropas Savienībā? Paldies!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *