LNT online

LNT tiešraide online ir lieliskais TV, kas skatāms internetā. LNT nav lieliskas tikai internetā, jo zināms, ka LNT TV kanāls ir skatītākais TV kanāls Latvijā. LNT ir 2010 skatītākais TV kanāls Latvijā, jo tas cenšas strādāt tā, lai kļūtu par skatītāja pirmo izvēli.

LNT tiešraide internetā piedāvā vērot filmas, seriāli, raidījumi, bērniem, ziņas un daudz ko citu. LNT tiešraide internetā, kā arī TV ekrānos redzama 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Tas viss Lattelecom interneta lietotājiem. Tas tāpēc ka LNt interneta TV ir pieejams Lattelecom mājas interneta lietotājiem, kā piemēram, Sociālais (Ekonomiskais), mājas internets, pilsētas internets, internets ekon. 1, internets  ekon. 2, internets ekon. 3, profesionālais internets, mājas komplekts ekon. 1,2,3,  mājas komplekts ar TV un citiem Lattelecom interneta lietotājiem. Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus.

Kā jau zināms, tad LNT tiešraide internetā bez maksas pieejama Lattelecom interneta klientiem. Lai skatītos LNT tiešraidi internetā, interneta ātrumam jābūt vismaz 1 – 2 MBit/s, lai interneta TV varētu skatīties bez raustīšanās. Piesakot Lattelecom ekonomisko internetu, interneta ātrums būs līdz 2Mbit/s, kas būs pietiekams interneta ātrums, lai skatītos LNT interneta TV internetā. Lattelecom ir viens no retajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas internetu ievelk līdz pat klienta mājai vai dzīvoklim, kas nozīmēm, ka interneta lietotājam nebūs jādalās ar savu interneta ātrumu ar kaimiņu. Tas nozīmē, ka ir pēdējais laiks kļūt par Lattelecom mājas interneta klintu, jo Lattelecom piedāvā ātru un kvalitatīvu internetu par pievilcīgu cenu. Un pats galvenais ir tas, ka Lattelecom interneta lietotāji LNT interneta TV skatās bez maksas, bet citiem interneta provaidera lietotājiem nav pieejama šis interneta TV.

LNT nav tikai lielākā komerctelevīzija Latvijā, bet arī 2010. gada skatītākais kanāls Latvijā. Otrais skatītākais kanāls ir TV3 TV kanāls. Arī TV3 ir skatāms interneta TV tiešraidē, bet tikai pašmāju seriālu, filmu, ziņu laikā. Citus raidījumus un filmas, ko raida TV3 var skatīties TV ekrānos – digitālā TV, kabeļtelevīzijā, IPTV un visur citur, kur vien viņš ir pieejams. LNT Jums interneta TV un TV piedāvā gan informatīvi analītiskus, gan izklaidējošus raidījumus. LNT Kanālā skatāmas dažādas mākslas filmas un seriāli, kā arī animācijas filmas bērniem.

Skaties LNT interneta TV tiešraidē un TV ekrānā. Interneta tiešraidē LNT varēsi vērot, ja būsi Lattelecom interneta klients. Ja vēl tāds neesi, tad pārnāc pie Lattelecom jau tagad, jo tikai Lattelecom interneta lietotājiem ir pieejama Lattelecom interneta TV bez maksas un citi bonusi.

Komentāri (9)

Gacha

January 14th, 2011 at 11:06 am    


Tiešām kvalitātei nav ne vainas 🙂 Visu laiku domāju ka lnt internetā ir sūdīga kvalitāte, bet nē 🙂 Nu ko jāskatās būs ne tikai TV , bet arī internetā !!!

Dotanourrerma

February 26th, 2011 at 8:38 am    


hi, new to the site, thanks.

Delfins

March 31st, 2011 at 5:09 am    


BIEŽI PRAUKĀJU PA EIROPU.KAS JĀDARA,LAI VARĒTU SKATĪTIES LIETUVĀ IGAUNIJĀ,POLIJĀ?

TV

April 1st, 2011 at 1:41 pm    


Šis tas no LNT ir pieejams http://www.lnt.lv/lv/video/, Cik zināms tad online nevar skatīties no ārzemēm, jo kaut kas ar autortiesībām…

Laila

June 23rd, 2011 at 6:13 pm    


zeelgan… tik loti ilgojos peec latviesu koncertiem…

Dee

August 5th, 2011 at 12:31 pm    


Kāda jēga no TV skatīšanās internetā Latvijā, ja katram ir televizors mājās?! Tieši jau esot ārzemēs tam būtu nozīme, bet nekā…

Serla

August 8th, 2011 at 11:34 am    


esmu lattelecom intermeta lieltotāja bet tā pat nevaru redzēt LNT! visi parametri ir uzstādīti 🙁

TV

August 8th, 2011 at 12:48 pm    


Serla pamēģini šeit: lattelecom.tv – kādu laiku ir bezmaksas..

edykuzo

March 4th, 2012 at 9:23 pm    


piekrītu Daces teiktajam,nav nozīmes tiešraides internetā ja tos nevar redzēt ārzemēs. latvijā esot tos tak var skatīties tv. latvija vienmēr izceļas,kur par tautu nepadomā,spiesti izbraukt no dzimtenes un atņem pat to mazumiņu. To vien dara kā apzagt valsti un iznīcināt.būdams latvietis man nekas labs ar latviju neasocējas.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *