LNT online tiešraide

LNT online tiešraide ir pieejama augstā attēla un skaņas kvalitātē – augstas kvalitātes LNT online TV. Skaties LNT interneta online TV jau tagad savā datora ekrānā, ja Tev ir pieejams interneta pieslēgums ar minimālo garantēto interneta ātrumu 1 Mbit/s. Minimālo garantēto interneta ātrumu, jo ne katrs interneta sniedzējs spēj garantēt 1 Mbit/s, kas var liekt skatīties LNT online TV.

LNT online tiešraide internetā

Ja neredzi LNT online TV vai LNT online TV raustas, tagad iespējams ir pēdējais laiks pārnākt pie Lattelecom, kas ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Lattelecom piedāvā dažādus interneta pieslēgumua veidus, lai katrs pats var izvēlēties sev piemērotāko interneta pieslēguma veidu un ātrumu. LNT online TV varēsi skatīties sākot ar „internets ekonomiskais” pieslēguma veidu. Lattelecom Jums piedāvā interneta pieslēgumu ar interneta ātrumu līdz 500 Mbit/s, kas ir viens no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā un Pasaulē.

LNT interneta kvalitāte

LNT interneta tiešraide ir skatāma divās lieliskās kvalitātēs – LQ un HQ. LNT interneta tiešraide raida 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Tagad Tu vari skatīties LNT augstā kvalitātē ne tikai TV ekrānos izmantojot piem.,  interaktīvo TV, Virszemes TV, bet arī iekš interneta TV.

Interneta TV tiešraide

Interneta TV ir pieejami Latvijas TV kanāli, kā piemēram, LNT, LTV1, LTV7, TV3, TV5 un ārzemju TV kanāli, kā piemēram, Sony Entertainment Television, Pirmais Baltijas Kanāls, Nickelodeon, Disney Channel, Eurosport, KHL, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, Travel & Living, MTV Europe, Muz TV, CNN International un citi TV kanāli. Skaties LNT interneta TV tiešraidi vai citu TV kanaļu un izbaudi mūsdienīgo interneta TV.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *