LNT tiešraide internetā

Populārs Latvijas TV kanāls LNT, kas pieejams interneta tiešraidē jeb online TV. Online TV dod iespēju skatīties Latvijas skatītākos TV kanālus, kā piemēram, LNT bez maksas internetā. LNT ir iemīļots Latvijas TV kanāls, kas Jums piedāvā skatīties filmas, seriālus, ziņas un dažādus raidījumus.

Skatīties LNT interneta TV tiešraidē

Apturēts

LNT tiešraide internetā bez maksas pieejama Lattelecom interneta klientiem. Lai skatītos LNT tiešraidi internetā, interneta ātrumam jābūt vismaz 1 – 2 MBit/s. Piesakot Lattelecom ekonomisko internetu, interneta ātrums būs līdz 2Mbit/s, kas būs pietiekams interneta ātrums, lai skatītos LNT online TV internetā.

LNT

LNT un TV3 kanāli, kas darbojas “Modern Times Group” paspārnē, ar 2014. gada 1. janvāri nav pieejami bezmaksas apraidē. Īpašnieki to pamato ar arvien pieaugošajām oriģinālraidījumu veidošanas izmaksām. Tajā pašā laikā bezmaksas apraidei ar 2014. gadu pievienojās “Rīga TV 24”, Ogres kanāls “OTV” un “Re: TV”.

Jāmin, šīs izmaiņas skars tikai kādus 10% Latvijas TV skatītāju, jo pārējiem 90% jau ir pieslēgti maksas televīzijas pakalpojumi, kuros šie kanāli ir pieejami.

Kanāls, kurš radās 1996. gadā, apvienojoties NTV-5 un Picca TV, līdz 2012. gadam piederēja Latvijas uzņēmējiem, bet tā priekšsēdētājs lielāko daļu laika bija uzņēmējs Andrejs Ēķis. 2012. gadā LNT tika pārdots “Modern Times Group”, kam pieder arī tādi kanāli kā TV6, 3+, Kanāls2 un TV5. Jau kopš televīzijas pirmsākumiem, LNT ir izcēlies ar lielu oriģinālraidījumu klāstu un labu ziņu kvalitāti, iespējams, jaunatnes zemapziņā visvairāk iespiedies ar Kārļa Seržanta vadīto raidījumu “Degpunktā”.

LNT ir populārs ar ikdienas raidījumiem “900 sekundes” un “LNT ziņas”. Tajā pārraida gan realitātes šovus, gan Holivudas filmas, gan multiplikācijas filmas, gan meksikāņu seriāli. Īpaši jāizceļ dokumentālo filmu cikli, kuros var daudz ko jaunu uzzināt gan par Latvijas, gan citu tautu un notikumu vēsturi. LNT pēc popularitātes (tieši 10%) ieņem 2. vietu Latvijā, piekāpjoties TV3 un par pus procentu esot priekšā PBK (12.2013 dati). Jāmin, ka LNT reitingi lēnām turpina krist, taču šķiet, ka kanālam tāpat ir diezgan liela regulāro skatītāju bāze.

LNT tiešraide internetā, kas pieejama interneta TV ir augstas kvalitātes televīzija. LNT tiešraide internta TV pieejama 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā. Patīkamu interneta TV skatīšanos!

Latvijas Neatkarīgā Televīzija (LNT)

Latvijas Neatkarīgā Televīzija (LNT) ir viena no vecākajām Latvijā raidošajām televīzijas stacijām. Tās pirmsākumi meklējami jau 1992. un 1994. gadā, kad tika radīti kanāli NTV-5 un Pica TV, no kuriem 1996. gadā tika izveidots LNT kanāls. Tā dibinātājs un ilggadējais izpilddirektors ir Latvijā pazīstamais uzņēmējs un kinoproducents Andrejs Ēķis. Kaut arī vairākas reizes pārpirkts un atkal nopirkts, šajā brīdī kanāls LNT, tāpat kā gandrīz visa nevalstiskā televīzija Latvijā, ir Modern Times Group rokās.

LNT formāts

LNT ir izklaidējoša televīzija: par to liecina gan telenoveles (meksikāņu seriāli), gan pieejamie seriāli, gan filmas, kas ir kā radītas vidusmēra gaumei. Kaut arī telenovelēm vairs neseko ar tādu kaisli, kā to darīja 90. gadu sākumā, tās vēl joprojām ir pieprasītas darbaļaužu un vecāka gada gājuma cilvēku vidū. Skatītājus priecē arī mākslas filmas, kuras palaikam rāda arī darbadienās – tiesa, pārsvarā LNT varam redzēt Vācijā ražotus Rozamundas Pilčeres romānu ekranizējumus. Interesanti, ka no multiplikācijas filmām kanāls ir gandrīz pilnībā atteicies: multiplikācijas filmas pārstāv tikai “Boba Burgeri”, kas drīzāk paredzēta pieaugušo auditorijai.

No seriāliem, kurus pārraida LNT, pazīstamākie varētu būt “Supernatural”, “Dzimuši policisti” un “Mentālists”. Dažkārt redzamas arī dokumentālas pārraides, piemēram, “Dzīves krustcelēs”, taču jāpiezīmē, ka Latvijā ražotais saturs aprobežojas vien ar dokumentālajām filmām, ziņām un, protams, raidījumu “Degpunktā”. Palaikam – parasti ap septembra sākumu – tiek pārraidīti arī dažādi šovi, kas pēdējos gados ieturēti “OKartes skatuves” stilā. LNT izceļas arī ar dažādiem projektiem – sākot ar sabiedrības iniciatīvas vainagojumiem “Eņģeļi pār Latviju”, “Gada varonis” un beidzot ar “Latvijas zelta talantiem”.

Kopumā var teikt, ka LNT visvairāk izceļas tieši ar iksezonas projektiem, pēdējos gados tieši ar dažādiem dziedāšanas konkursiem. Interesanti, ka var savilkt paralēles ar to, kas notika 2000. gadu sākumā – tad vairākus gadus pēc kārtas LNT tika rādīti realitātes šovi, piemēram, “Sapņu sala”, “Talantu fabrika” – un to, kas notiek tagad, kad secīgās sezonās tiek rādīti līdzīgi dziesmu šovi. T.i., kad tiek atrasta kāda veiksmīga formula, tad to izmanto vairākus gadus pēc kārtas, līdz skatītājiem apnīk. Iespējams, ka šie šovi ir atbilde notiekošajam ārzemju kanālos, taču tikpat labi tā var būt arī atbilde citu pašmāju kanālu centieniem.