LOLO TV kanāls bērniem

Lolo-TV ir bērnu kanāls, savu darbību sācis Krievijā, bet tagad piedāvā raidījumus bērniem gan krieviski, gan latviski. Kanālā skatāmās filmas nesatur vardarbību, kā arī var būt savdabīgs “logs uz pagātni” tiem mazajiem skatītājiem, kas nav iepazinušies ar latviešu un padomju multfilmu klasiku – kaķi Leopoldu, Vinniju Pūku, Karlsonu un citiem.

Tas raida visās Baltijas valstīs, un 2012. gadā piedalījās multiplikācijas filmu saietā “Moscow TeleShow”, kur iegādājās daudz un dažādus raidījumus, nodrošinot raibu saturu ikvienam mazajam skatītājam. Kanāls pieejams pie vairākiem kabeļu un digitālās televīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom interaktīvajā televīzijā.

Ko var skatīties Lolo-TV?

Lolo-TV skatāmas gan mūsdienu Krievijas, gan padomju, gan ārzemju multenes. Kanāls raida no septiņiem rītā līdz vienpadsmitiem vakarā. No populārākajām pārraidēm jāmin “Nu, pagaidi” (Ну, погоди!), kā arī Toms un Džerijs, Burvju zīmulis, Trīs resnvēderi, Taigas pasaka, kā arī daudzas citas. Kanālā, protams, nav ne miņas no politiska satura vai kādu citu bērniem pilnīgi neparedzētu lietu.

Daudzas no multenēm ir ar zvēriem, piemēram, Rekša piedzīvojumi, Zvēru audzētava un citi, tāpēc bērni, kuriem patīk dzīvnieki, būs īpaši priecīgi par iespēju pavērot šo kanālu. Tāpat tas ir labs veids, kā stimulēt savus bērnus apgūt krievu valodu, ja nevēlaties izmantot latviešu versiju. Galvenā atšķirība no ārzemju kanāliem ir tāda, ka te pieejams vairāk dažādu multeņu, kuras nav tik ļoti rietumnieciskotas, tātad varēsit bērnus iepazīstināt arī ar savu kulturālo mantojumu! Tāpat kanāls ir arī mazāk komerciāls.

Kanālā ir ļoti maz reklāmu; tas principā pārraida tikai multenes, lai gan veidotājiem acīmredzot ir plāni veidot arī bērnu raidījumus (kanāla jaunumos lasāms par izklaidējošām pārraidēm ar izzināšanas piesitienu, kuras veidojusi bērnu psihologu un radošu darbinieku komanda). Kanāla veidotāji cenšas iesaistīt arī skatītājus radošajos procesos, palaikam notiek arī kādi konkursi. Tāpat Lolo-TV domā tuvākajā nākotnē nodrošināt mazos skatītājus arī ar unikālu saturu – raidījumiem, kas veicina bērnu kopības sajūtu pa visām Baltijas reģiona valstīm.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *