LTV1

LTV1 tiešraide internetā dod iespēju skatīties LTV1 kanālu internetā. LTV1 kanāls pieejams Lattelecom interneta klientiem. Skaties LTV1 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā jeb tik ilgi kamēr iet programma.

2010. gada 7. Decembrī var noskatīties filmu – Uzticības solījums (A vow to cherish) . Uzticības solījums  ir Drāma. ASV, 1999. Filmas sākums plkst. 11:30 LTV1 kanālā.

Filmas režisors ir Džons Šmits, bet galvenajās lomās: Barbara Babkoka, Kens Hovards, Deivids Morins, Deivids Denmens, Donna Buloka.

Šajā filmā Džons aizlūdz par savu dēlu Kailu, kas pēkšņi saslimis, Džonam līdzās kāds melnādainais cilvēks, apvaicājas par viņa rūpēm un sola arī savas lūgšanas veltīt Kailam, lai tas veiksmīgi atveseļotos. Kas notiks tālāk un kāpēc melnādainais cilvēks aizlūdz par Džona dēlu – varat uzzināt šajā filmā LTV online TV vai savos televizora ekrānos.

Lai skatītos interneta TV Jūsu datorā jābūt instlētam Windows Media Player, kas nav vecāks par 9 versiju. Ja jums nav Windows Media Player, tad ir laiks to ieinstalēt, lai nenokavētu šo lielisko filmu – Uzticības solījums. Jāpiebilst arī tas, ka ērtākais veids, kā sktīties interneta TV ir izmantojot Internet Explorer, jo nebūs jāveic papildus darbības. Izmantojot citu pārlūku papildus būs jāinstalē Windows Media Player Plugin. Papildus interneta TV un LTV1 online TV nedarbosies, ja izmantosiet Opera pārlūku.

Skaties ltv1 online TV un ltv7 online TV internetā vai televizora ekrānos. Tā ir televīzija, kas strādā lai kļūtu par skatītāja pirmo izvēli.

Komentāri (1)

Ansis

January 3rd, 2011 at 12:54 pm    


LTV1 gan ir superīgs kanāls un pats galvenais, ka ir iespēja skatīties bez maksas 🙂

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *