LTV1 online

Latvijas Televīzija ir lieliska televīzija, kurā iespējams redzēt filmas, seriālus, ziņas un dažādus izglītojošus raidījumus. Vieglāk būtu nosaukt, kas nav redzams šajā TV, ko pazīst, kā LTV1 televīziju. LTV1 kanāls ir Latvijas televīzijas kanāls, piedāvā saviem skatītājiem vērot filmas, seriālus, ziņas ne tikai tiešajā ēterā, bet arī interneta TV.

Interneta TV ir tā pati televīzija, kura tiek raidīta Jūsu datora ekrānā. Jāpiebilst arī tas, ka interneta TV attēla kvalitāte būs nedaudz sliktāka nekā digitālās vai kabeļtelevīzijas attēla kvalitāte. LTV1 interneta TV jeb online TV sniedz iespēju cilvēkiem vērot LTV1 kanālu internetā bez maksas, bet tādā gadījumā, ja esi Lattelecom mājas interneta klients. Šī televīzija ir domāta un ir pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem – Bez maksas!

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus.

Lattelecom piedāvā ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Pieejamai vairāki interneta pieslēguma tarifi un komplekti, kas ļauj katram pašam izvēlēties sev piemērotāko interneta pieslēguma tarifu. Lielākā interneta tirgus daļa gan privātpersonu, gan uzņēmumu segmentā ir Lattelecom, kas nodrošina internetu 42 % mājsaimniecību un 59% biznesa uzņēmumu. Lattelecom interneta cena Jūs patīkami iepriecinās!

Lai skatītos LTV1  iTV kanālu Jūsu datorā jābūt instalētam Windows Media Player, kas nav vecāks par 9 versiju. Skatīties LTV1 TV kanālu vari caur Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūkiem. Lai skatītos no citiem pārlūkiem, kā piemēram, Firefox, Google Chrome vai Safari, tad būs nepieciešams papildus datorā instalēt Windows Media Player Plugin. LTV1 interneta TV nav redzems caur Opera pārlūku, kas arī ir populārs pārlūks Latvijā un citur Pasaulē.

Un pats galvenais ir tas, ka kopā ar Lattelecom internetu varēsi LTV1 un citus populārus kanālus skatīties bez maksas. LTV1 interneta TV raida tik ilgi kamēr LTV1 skatāms TV ekrānos. Filmas, seriāli un dažādi raidījumi bez maksas – LTV1 online TV.

Komentāri (8)

Rolis

October 17th, 2011 at 1:21 pm    


Šī televīzija ir domāta un ir pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem – Bez maksas!
Da kas viņi tādi ir? Ko viņi no sevis iedomājās???
Atņemt man “Latvietim” manu televīziju, da es viņus pazīt vairs negribu…

TV

November 1st, 2011 at 11:03 am    


Tagad interneta TV ir pieejama visiem LV. Augstā kvalitātē !!!

Lasma

November 27th, 2011 at 2:53 pm    


Gribeju noskatities raidijumu…bet izradas tikai tiem, kas dzivo Latvija…zhel ka taaa…Danijaa, skatities LVT1 nevar 🙁

Baiba

December 31st, 2011 at 10:05 pm    


Jaa, arii es gribeeju noskatiities jaunaa gada paarraidi… atrodos ziemeljiirijaa un nekaadus latvijas raidiijumus nevaru nemaz paskatiities…

Keno

January 7th, 2012 at 6:05 pm    


līdz ar to sanāk, ka viņi tikai zaudē, ka mēs nevaram skatīties ārpus LV šo kanālu! un te neiet runa par naudu…

TV

January 19th, 2012 at 6:48 am    


LTV1 diez vai tur ir pie vainas, jo tur noteikti ir problēmas ar autortiesībām. Problēmas noteikti sākas ar pirkto saturu – filmas, seriāli utt, kas liedz izplatīt to internetā …

ziecha

January 30th, 2012 at 4:09 pm    


Gribēju skatīties ziņas LTV1, bet diemžēl Norvēģijā tas nav iespējams ar datoru online.

TV

January 31st, 2012 at 11:41 am    


Ieskaties te: http://www.youtube.com/user/ltvpanorama LTV ziņu dienesta youtube kanāls

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *