LTV1 tiešraide internetā

LTV1 tiešraide internetā jeb LTV1 online TV dod iespēju skatīties iemīļotās filmas, seriālus, raidījumus internetā. Latvijas televīzija strādā skatītājiem un tāpēc piedāvā skatīties LTV1 ne tikai ēterā, bet arī internetā. LTV1 iekš interneta TV skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā – augstā skaņas un attēla kvalitātē.

Skatīties LTV1 interneta TV tiešraidē

Skatīties LTV1

LTV1

LTV1Latvijas televīzija ir valstij piederoša televīzija, kuru par 60% finansē valsts, bet par atlikušajiem 40% gādā ienākumi no reklāmām. Tā Latvijas viļņos raida jau no 1954. gada beigu puses, un kopš tā laika ir neatņemama, kaut arī ne pārāk daudz skatīta. Pēdējos gados redzamākie notikumi LTV uzbūvē ir gan pāreja uz ciparu apraidi, gan vispārēja kanāla modernizācija, piemēram, raidījumu arhīva iebūvēšana mājaslapā, kā arī tiešraižu nodrošināšana un jauna mājaslapa. Raksts veltīts LTV1 kanālam – populārākajam no abiem LTV kanāliem.

LTV1 raidījumi, druskas iz vēstures

LTV1 ikvienam latvietim asociējas ar “Panorāmu” (varbūt pēdējos mēnešos arī ar “100g kultūras”) – raidījumu, kurā tiek apskatīts svarīgākais un arī interesantākais, kas notiek pasaulē. “Panorāma” tiek pārraidīta jau no 1963. gada, tāpēc savā ziņā šis raidījums ir arī tradīcijām bagāta balss no pagātnes. Bez “Panorāmas” LTV1 ir pazīstams arī ar auto raidījumu “Zebra”, kā arī tādiem raidījumiem kā “100g kultūras”, “Laiks vīriem”, “Nākotnes parks” un citiem.

Pārraida arī tādus seriālus kā nekad neapnīkošo “Smalko stilu”, “Midsomeras slepkavības”, un citus. LTV1 tiek bagātīgi pārraidītas arī dokumentālās filmas. Īpaši jāizceļ LTV1 piedāvājums saistībā ar Latvijā nozīmīgiem pasākumiem – sastopamas gan Dziesmu svētku translācijas, gan “Spēlmaņu nakts” apbalvošanas ceremonijas translācija un citu valstiski nozīmīgu notikumu apskats – gan sagaidot tos, gan tiešraidēs, gan retrospektā. Nedaudz izejot no LTV1 rāmjiem, svarīgs ir arī fakts, ka, piemēram, LTV7 tika nodrošināta pēdējo Olimpisko spēļu translācija, kas turklāt bija pieejama arī internetā – šāda mēroga pasākuma realizēšana pielīdzināma Hērakla varoņdarbiem!

LTV1 – skaties to, kas svarīgi valstij

LTV1 bez šaubām ir valstiski nozīmīgs televīzijas kanāls, pat ja tajā nav tikai pasūtījumi par kultūru, “latviskā gara audzināšana” vai patriotiskas pārraides, kuras, atzīsit, mazdrusciņ drīkst dēvēt arī par propogandu. LTV ir vienīgā nacionālā televīzija, ar kuras starpniecību skatītāji tiek lēni, bet mērķtiecīgi iepazīstināti ar Latviju, tās vēsturi un arī nākotni. Tas ir liels solis pretī tam, lai, sijājot graudus no pelavām, skatītāji varētu paši izlemt, ko tad īsti nozīmē būt latvietim 21. gadsimtā.

Pašlaik LTV1 ir mūsdienīga televīzija, kas regulāri piedāvā skatītājiem tiešsaistē vērot svarīgus notikumus, piemēram, Olimpiskās spēles un kultūras raidījumus.

Kur skatīties LTV1 internetā

Skatīties LTV1

LTV1 tiešraide internetā, kas pieejama interneta TV ir augstas kvalitātes televīzija, kas dod iespēju redzēt iemīļotās filmas, seriālus, ziņas un dažādus raidījumus ne tikai televīzijas ekrānā, bet arī internetā iekš online TV. LTV1 tiešraide internta TV pieejama 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā. Patīkamu interneta TV skatīšanos!