LTV7

LTV7 ir pazīstams Latvijas TV kanāls. LTV7 online TV dod iespēju sekot līdzi jaunumiem un iemīļotajiem raidījumiem ne tikai TV, bet arī online TV. LTV7 online TV ir pieejams Lattelecom interneta klientiem – bez maksas.

Ja vēl neesi Lattelecom interneta klients, tad piesakies Lattelecom internetam jau tagad! Lattelecom ir vadošais interneta pakalpojumu sniedzēs Latvijā. Lattelecom ir viens no retajiem interneta pakalpojumu sniezējiem, kas piedāvā ātru un kvalitatīvu internetu par pieņemamu cenu. Kā apliecinājums par kvalitāti ir minimālais garantētais interneta ātrums. Ne visi interneta provaideri var garantēt minimālo interneta ātrumu. Piesaki Lattelecom internetu jau tagad un skaties LTV7 internetā.

LTV7 un pārējā bezmaksas televīzija internetā (izņemot TV3 online TV, kas pieejams raidījumu laikā)  pieejama Microsoft operētājsistēmu lietotājiem, jo tā ir veidota uz Microsoft risinājuma bāzes. Ja neizmantojat Windows, bet piemēram, Linux, Mac vai kādu citu operētājsistēmu, tad interneta TV Jums nedarbosies.

Skaties interneta TV un tieši LTV7 online TV un esi pirmais, kas uzin par jaunumiem Latvija un pasaulē. LTV7 kanāls tiek raidīts Latviešu un krievu valodās. Patīkamu LTV7 online TV skatīšanos.

Komentāri (1)

Ansis

January 3rd, 2011 at 12:52 pm    


Nu ko lai saka – Super! Jūs LTV7 esat labākie!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *