Ltv7 online tiešraide

Skaties LTV 7 kanālu arī internetā, ko piedāvā augstas kvalitātes interneta online TV. LTV7 tiešraide online ir tieši tā lieta, kas nepieciešama katram datora lietotājam, kas vēlas skatīties savas iemīļotās pārraides internetā. LTV7 online TV pieejami tiešraidē divās kvalitātēs – zemākā LQ un augstākā HQ.

LTV7 ir pieejams LQ kvalitātē (low quality – video 1 Mbit/s) un HQ kvalitātē (High quality – video 2.5 Mbit/s). Tas nozīmē, ka Jums ir nepieciešams interneta ātrums vismaz 1 Mbit/s, lai skatītos zemākā kvalitātē vai 2.5 Mbit/s, lai skatītos augstākā kvalitātē.

LTV7 interneta TV

Ltv7 online TV un Ltv1 online TV ir pieejams tikai Latvijā, jo Lattelecom nav tiesību piedāvāt to ārpus LV. LTV7 un LTV1 interneta TV ir pieejams visu interneta pakalpojumu sniedzēju lietotājiem, kuri spēj piedāvāt saviem interneta klientiem vismaz 1 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu.

Interneta TV

Interneta TV var skatīties gan uz PC, gan Mac. Papildus uz Jūsu datora jābūt instalētai Adobe Flash Player 10.1.102.64 vai jaunākai versijai. JA Tev nebūs Adobe Flash Player 10.1.102.64 vai jaunāka versija, tad to lejupielādēt un baudīt augstas kvalitātes interneta TV – LTV1, LTV7, LNT, TV5, kā arī populārus ārzemju TV kanālus. Tagad ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja izbaudīt augstas kvalitātes interneta TV, kurā ir pieejams populārais Latvijas TV kanāls – LTV7. Un protams arī ārzemju TV kanāli – Sony Entertainment Television, Disney Channel, Eurosport, KHL, Discovery Channel un vēl citi TV kanāli, kuri komentārus neprasa, jo tie ir populāri un skatīti TV kanāli. Ir redzams, ka šeit ir TV kanāli gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai katrs varētu atrast ko piemērotu sev.

LTV7 interneta tiešraide augstā kvalitātē tik ilgi, kamēr LTV7 tiek raidīts TV ekrānos. Skaties LTV7 online TV internetā un uzzini aktuālo pirmais. Jums nepieciešams dators un interneta pieslēgums, lai skatītos kvalitatīvo LTV7 interneta TV.

Komentāri (1)

ostins

March 7th, 2013 at 5:26 pm    


jus aju tikai lv varat nodrosinat tv ,bet arpus neka. pilnigs sviests ar lv.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *