LTV7 tiešraide

LTV7 ir valstij piederošs televīzijas kanāls, kurā tiek raidītas sporta sacensību tiešraides, filmas, seriāli, kā arī populārzinātniski raidījumi un raidījumi jauniešiem. LTV7 tagad var skatīties ne tikai tiešajā ēterā, bet arī interneta tiešraidē, ko piedāvā online TV.

Skatīties LTV7 interneta TV

Spied Šeit, lai skatītos LTV7 interneta TV augstā kvalitātē.

Skaties LTV7 online TV internetā, jo tagad arī LTV7 ir pieejams ar augstu attēla kvalitāti. LTV7 online TV ir pieejams visā Latvijas teritorijā. To var skatīties visu interneta pakalpojumu sniedzēju interneta lietotāji. Jums būs nepieciešams tikai minimālais garantētais interneta ātrums – 1 Mbit/s. Ja esi Lattelecom interneta klients, tad TV skatīšanās problēmas nesagādās, jo Lattelecom piedāvā ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu ar minimālo garantēto interneta ātrumu.

Interneta TV

Sporta sacensību tiešraides, filmas, seriālus un visu pārējo tagad vari skatīties internetā – lieliskā kvalitātē. LTV7 interneta tiešraide ir pieejama divās kvalitātē – LQ un HQ. Augstā kvalitāte ir (HQ  – high quality) un zemā kvalitāte (LQ – low quality). HQ kvalitāte ir ieteicama, ja Jūsu interneta pieslēguma ātrums ir vismaz 2.5 Mbit/s , bet LQ kvalitāte ir ieteicama, ja Jūsu interneta pieslēguma ātrums ir vismaz 1 Mbit/s.

Sliktā ziņa ir tā, ka LTV7 interneta tiešraide ir pieejama tikai Latvijas teritorijā. LTV7 interneta tiešraide ir pieejama tikai Latvijas teritorijā, jo tāds ir autortiesību ierobežojumus. Autortiesību ierobežojumus attiecas arī uz filmām, kuras iespējams nomāt un skatīties internetā. Tev būs pieejama filmas anotācija, filmas video apskats un viss nepieciešamais, lai izlemtu vai skatīties izvēlēto filmu.

Jums būs pieejama ne tikai interneta televīzija ar populāriem TV kanāliem, bet arī ērti pārskatāma programma un iespēja nomāt filmas. TV programma būs pieejama visiem Latvijas un ārzemju TV kanāliem, lai Jūs nenokavētu savus iemīļotos raidījumus un filmas LTV7 kanālā. Interneta TV piedāvā ne tikai Latvijas populārākos TV kanālus, bet arī populārus un skatītus ārzemju TV kanālus. Sony Entertainment Television, Pirmais Baltijas Kanāls, Nickelodeon, Disney Channel, Eurosport, KHL, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science un citi TV kanāli ir skatāmi šajā interneta TV.

Lai skatītos LTV7 online TV

Klienta interneta pieslēgumam jābūt ar minimālo garantēto lejupielādes ātrumu vismaz 1Mbit/s lai izmantotu Pakalpojumu zemākajā kvalitātē, Klienta interneta pieslēgumam jābūt ar minimālo garantēto lejupielādes ātrumu vismaz 2.5  Mbit/s, lai izmantotu pakalpojumu augstākajā kvalitātē.

LTV7

LTV7 tiek raidīts krievu un latviešu valodā. LTV7 pazīstams, kā sporta, ziņu, bērnu un pusaudžu, kā arī izglītojoša rakstura raidījumu TV kanāls. LTV7 tiešraide internetā ir augstas kvalitātes televīzija, kuru var skatīties neatejot no sava datora ekrāna. Skaties LTV7 ne tikai ēterā, bet arī interneta tiešraidē, ko piedāvā interneta TV.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *