Mīla un cigaretes

Filma ir stāsts par vīru, kurš krāpj savu jauko sievu ar jaunāku sievieti. Viņam ir arī trīs meitas. Pienāk mirklis, kad viņš saprot, ka tā vairs nevar un cenšas visu vērst par labu. Viss noris dialogos un kad tie ir par īsu, lai izteiktu sakāmo, tie pārvēršas dziesmā un dejā…..izklausās diezgan romantisks pasākums! BET tā nav.

2005. g. ‧ Muzikāla komēdija/Romantiska filma ‧ 1 h 45 min
Attēlu rezultāti vaicājumam “Mīla un Cigaretes
Izlaišanas datums: 2006. g. (Spānija)
Režisors: John Turturro
Komponists(-i): Chris Robertson
Nominācijas: Venēcijas kinofestivāla „Zelta lauva”, VAIRĀK
Producenti: John Turturro, John Penotti

Kā jau redzams, tad nav no tām jaunākajām filmām, kas attiecīgi nozīmē, ka to iespējams redzēt arī par TV. Pats to skatījos LNT televīzijā, kādus gadus atpakaļ.

Tekstu izvēle ir vienkārši perfekta, horeogrāfija ir tiešām apbrīnojama un ideāli pieskaņota mirklim. Un, protams, mūzikas celiņš arī ir lielisks un ietver Džeimsa Brauna, Elvisa Preslija, Nika Keiva un daudzu citu zināmu izpildītāju skaņdarbus. Filmas režisors Džons Turturro (John Turturro) šķiet tāds mazpazīstams, bet kā aktieris viņš gan ir vairāk zināms. Tāpat viņš ir spēlējis kopā ar Džoniju Depu filmā “Slepenais logs”, kurā apvaino Depa varoni plaģiātismā. Lai nu kā, bet kā režisors viņš jau darbojas kopš 1992. gada, kas mani pārsteidza.
Ja Jums patīk „Lubene”, tad noteikti patiks arī šī filma, bet tas nebūs kaut kas ļoti līdzīgs. Drīzāk tā būs jauna pieredze.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *