Mobilais

Filma mobilais ir skatāma lnt online TV un TV ekrānos 2010. Gada 6. Decembrī plkst. 21:05. Tā ir Vācijas 2004. Gada kriminālā drāma. Skaties filmu mobilais LNT online TV bez maksas!

Filma – Mobilais

Filmas mobilais režisors ir Deivids R. Eliss. Filmas mobilais galvenajās lomās ir tādi aktieri, kā Kima Beisingere, Kriss Evanss, Džesika Bīla, Mets Makkolms, Džeisons Stetems un citi.

Filmas Mobilais apraksts

Ir parasts rīts un Džesika, kā parasti pavada savu dēlu uz skolas autobusu, tad atkal atgriežas mājās. Tad Džesaki tie nolaupīta un aizvesta uz kādu namu, kur tā tiek ieslodzīta mājas bēniņos. Bēniņos ir telefons, bet Džesikai to neizdodas izmantot, jo laupītājs to pamanījis salauž. Tomēr Džesikai kaut kā izdodas telefonu salabot un sazvanīt kādu sērfotāju. Raiens savā mobilajā tālrunī saņem zvanu no nepazīstamas sievietes, kura apgalvo, ka esot nolaupīta. Raiens no sākuma netic un domā, ka tas ir kāds joks. Raiens galu galā uzzina patiesību un dodas uz policijas iecirkni, lai uzrakstītu iesniegumu par nolaupīšanu. Raiena mobila telefona baterija iet uz beigām, bet mobilais telefons ir kļuvis par vienīgo saikni, no kuras ir atkarīga Džesikas dzīvība.

Skaties filmu mobilais LNT online TV vai savā TV ekrānā plkst. 21:05.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *