Motors TV motosporta TV kanāls

Motors TV ir britu televīzijas kanāls, kas veltīts motosportam. Kanālā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā pārraida video no vairāk nekā 60 čempionātiem 59 valodās. Motors TV ir pašlaik pilnīgākā pieejamā paka motosporta entuziastiem un mīļotājiem. Kanāls tika dibināts 2000. gadā, un tajā pārraida notikumus no Pasaules ralliju čempionāta (WRC), NASCAR, V8, 3. formulas, kā arī no daudziem Starptautiskās motociklu federācijas (FIM) čempionātiem. Motors TV nesen sāka apraidi arī lielā daļā visa Amerikas kontinenta.

Motors TV plaši pārstāvētas visu “moto” birkas. Tas ir, kanālā redzamas dokumentālās filmas un sacīkstes, kas saistītas ne tikai ar automašīnām un motocikliem, bet arī aviāciju, laivu braukšanu un visu pārējo. Latvijā kanāls pieejams pie lielākās daļas kabeļu un digitālās televīzijas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Baltcom, Livas, Viasat un Lattelecom. Latvijā Motors TV iespējams skatīties franču un latviešu valodās.

Ko skatīties Motors TV?

Motors TV pieejami ne tikai populārākie autosporta čempionāti, piemēram, labākie momenti no WRC, NASCAR, British F3, Dubai, Daytona, Superkart, u.t.t., bet arī laivu braucieni (P1 Superstock), drifts (kurā pārstāvēta arī Latvija), kā arī motociklu GT sērijas. Motors TV ir skatāmas pašas saistošākās sacensības, turklāt kanāla jau tā raibo saturu papildina arī dažādas vēsturiskas un ne tik vēsturiskas pārraides par motosporta vēsturi. Skatītāji noteikti varēs just asas izjūtas, vērojot sacensības gan no augšas, gan no pilota kabīnes un iepazīstot svarīgāko motosportā. Protams, ikviens kanāla skatītājs varēs arī uzzināt svarīgāko motosportā, vērojot ziņas, kas ļaus saprast, kas ir kas pasaules motosportā.

Tā kā ralliji nereti ir diezgan gari, liela daļa raidījumu konspektīvi iepazīstina ar labākajiem mirkļiem kādā čempionātā. Tas tiek darīts, piemēram, parādot lielākās sadursmes, labākos apdzīšanas manevrus, kā arī skaistākos skatus no visām lielākajām sacensību vietām, dažkārt piedāvājot pat atskatu uz visu sezonu. Taču tas viss tiek darīts sportiskā garā – lai gan kanālā ir vesela avārijām veltīta pārraide (Crash), tajā netiek parādītas avārijas, kurās motosportisti guvuši traumas. Kad pienāk lielākās sacensības, protams, Motors TV translē tās vairākas stundas diennaktī, tādējādi sniedzot skatītājiem pirmatklāsmes prieku, jo tiešraides, protams, ir ātrākas par ziņām.

Kur skatīties Motors TV?

Motors TV pieejams ne tikai Lattelecom, bet arī vairākās citās televīzijās. Lai gan kanāls pieejams tikai divās valodās, viena no tām ir angļu, bet, ja nesaprot to, tad sportistu vārdus tāpat iespējams saprast. Sports ir tik universāls tāpēc, ka tas ir vizuāls. Iesakām Motors TV skatīties Lattelecom televīzijā–tur šim kanālam pieejama valodas nomaiņa, tāpēc var skatīties arī franciski. Lattelecom Interaktīvajā televīzijā citiem kanāliem pieejamas neskaitāmas noderīgas funkcijas, kas ļauj pārņemt kontroli pār saviem skatīšanās paradumiem. Seko galvenajam motosportā, izmantojot Lattelecom.

Ieskats Motors TV kanālā

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *