MTV Europe

MTV Europe ir pēctecis finansiāli neizdevīgajam MTV Latvia, kas 2009. gada beigās pārtrauca savu darbību, dodot vietu MTV Europe. Pats MTV Europe darbību sāka 1987. gadā, cauri formāta maiņām nonākot pie tagadējā, uz pārraidēm balstītā repertuāra. Pašlaik kanāls ir pieejams aptuveni 100 miljoniem cilvēku visā Eiropā. Tā mērķauditorija ir jauni cilvēki vecumā no 16 līdz 35 gadiem. MTV Europe ir populārs Eiropas mūzikas kanāls. 

Ko varam skatīties MTV Europe?

MTV Europe skaties populārākos deju mūzikas hītus, sarunu šovus, kā arī informāciju par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs. MTV Europe mūziku raida gandrīz vai tikai pa naktīm. Pa dienu kanāls gandrīz vairs nepārraida mūziku. Tas, vismaz domās, liek noņemt “M” burtu no trijiem ikoniskajiem “MTV”. Pašlaik kanālā varam skatīties realitātes šovus, populārus seriālus un citas pārraides, kas apskata, piemēram, slavenu cilvēku dzīvesveidu vai pusaudžu grūtnieču problēmas un niķus.

Dažādās realitātes pārraides bez šaubām ir saistošas, taču kanāls ir izpelnījies asu kritiku par “morālo tukšumu”, ko var redzēt, piemēram, raidījumos “Teen Mom” vai “Plain Jane”, kas, pat visnotaļ pavirši skatoties, piedāvā rupji materiālu skatījumu uz pasauli. Taču savā veidā tas atspoguļo skatītāju pieprasījumu, tāpēc vaina nav tikai uz kanāla pleciem.

Turklāt MTV Europe skatāmas arī informatīvi izklaidējošas pārraides — cita starpā, piemēram, “Extreme Cribs”, kas vēsta par pasaules savādākajām dzīvesvietām. Arī mūzika tomēr nav līdz galam aizmirsta, jo redzami gan informatīvi raidījumi par mūziķiem, gan pašu mūziķu sastādīti dziesmu topi. Pa nakti, sākot aptuveni no diviem vakarā, tiek rādītas arī mūzikas hitu pārraides.

Kur skatīties MTV Europe?

MTV Europe ir pieejams visās lielākajās Latvijas kabeļtelevīzijās, kā arī Lattelecom interneta televīzijā. Šīs televīzijas galvenais trumpis ir tāds, ka to varat skatīties jebkurā vietā – datorā, planšetē vai savā viedtālrunī.

Interneta televīzija ir lēts risinājums ikvienam, kurš vēlas izbaudīt televīzijas priekus, neatejot no datora, turklāt iespējams, ka jums jau tā ir pieejama, jo dažu Lattelecom komplektu abonentiem šis pakalpojums nav jāiegādājas atsevišķi. To, vai Lattelecom interneta televīzija jums ir pieejama, varat pārbaudīt, autorizējoties. Un, ja nav, tad silti iesakām pieteikties bezmaksas izmēģinājuma periodam!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *