Muz TV

Muz TV ir populārs Krievijas mūzikas kanāls. Muz TV kanālā skaties pasaules un Krievijas popmūzika un hītu parādes, dažādus šovus, seriālus, šovbiznesa ziņas, kino aktualitātes un daudz ko citu. Tas viss krievu valodā un cauru diennakti.

Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Lai pieslēgtu interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi. Tā nav tikai televīzija, jo turpat TV ekrānā iespējams lasīt jaunākās ziņas no aplolo portāla, iznomāt filmas, uzlikt atgādinājumu, ierakstīt savu iemīļoto TV pārraidi utml.

Muz TV ir skatāms arī interneta TV, kuru iespējams skatīties no sava datora ekrāna. Muz TV iekš interneta TV ir skatāms divās kvalitātēs – augstā kvalitāte (HQ) un zemā kvalitāte (LQ). HQ režīmā ir nepieciešams, lai minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums būtu vismaz 2.5 Mbit/s, bet LQ vismaz 1 Mbit/s.

Ņemot vērā autortiesību ierobežojumus, Muz TV un citi Interneta TV kanāli ir skatāma tikai Latvijas teritorijā. Šo interneta TV var skatīties arī citu interneta pakalpojumu sniedzēju klienti, kuru minimālais garantētais interneta ātrums ir vismaz 1 Mbit/s.

Komentāri (1)

Ackers

March 1st, 2012 at 11:04 am    


Hah, inneresatti tev tur KZ. Katraa zinjaa es par savu lattelecom internetu nevaru suudzeeties nekaadaa gadiijumaa, nezinu kaa tiem izzi klientiem bet man viss iet ideaali! Katraa zinjaa veiksmigi tev rast iespeju tikt pie neta shii celjojuma laikaa

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *