Mūzikas video

Mūzikas video ir Latviešu mūzikas TV kanāls, kas raida 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Mūzikas video raida populāru Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmas. Tie ir populārākie Latvijas mūzikas video klipi un intervijas.

Mūzikas video interneta TV

Ja nedarbojas Mūzikas Video interneta TV, tad Spied Šeit un skaties interneta TV jau tagad.


Lai skatītos Mūzikas video pa visu ekrānu, divreiz uzklikšķini uz online TV ekrānu.

Lai skatītos mūzkas video TV kanālu iekš interneta TV Jūsu datorā jābūt instalētam Windows Media Player, kas nav vecāks par 9 versiju. Ērtākais veids, kā skatīties mūzikas video kanālu ir izmantojot Internet Explorer, jo nebūs jāveic papildus darbības. Zināms, ka Mūzikas video ir skatāma izmantojot arī Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūkus. Lai skatītos no citiem pārlūkiem, kā piemēram, Firefox, Google Chrome vai Safari, tad būs nepieciešams papildus datorā instalēt Windows Media Player Plugin.

Mūzikas video ir redzami latviešu leģendāro mūziķu un mūsdienu mākslinieku mūzikas video klipi, kas skatāmi ikvienam, kam vien ir pieejams dators un internets. Šie video klipi, kas skatāmi mūzikas video TV kanālā ir filmēti sākot no astoņdesmito gadu beigām līdz pat mūsdienām.

Mūzikas video ir redzams internetā – interneta TV, kā arī TV ekrānos, kā piemēram, Lattelecom interaktīvā TV, Virszemes TV. Tas nozīmē, ka Lattelecom TV klientiem ir iespēja baudīt latviešu populārās mūzikas vēsturi, sākot no 80.gadu beigām līdz pat mūsdienām.

Skaties Mūzikas video interneta TV jau tagad, kas ir Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu televīzijas kanāls, kas skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Mūzikas video redzēsi gan jaunus, gan jau labi pazīstamus mūzikas video klipus, kas filmēti no 80.gadu beigām līdz pat mūsdienām.  Starp mūzikas video klipiem redzēsi arī intervijas ar pazīstamiem Latviešu mūziķiem.